Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Csongrád vármegye. Sajtó alá rendezte Csíkvári Antal. Főmunkatársak: Dr. Kertész János, Dr. Lugosi Döme, Dr. Zalotay Elemér. I. kötet: Csongrád vármegye. II. kötet: Fejérváry József: Hódmezővásárhely. III. kötet: Szeged. Utána: Személyi adattár. Vármegyei Szociográfiák. I-III. kötet. (Egy kötetben.) Bp., [1938], Vármegyei Szociográfiák Kiadóhivatala, Merkantil-Nyomda, XIV+143+1+79+1p.+4 t.+44 p.+1 t.+135+1p+ 660 hasáb (háromhasábos tördelésű személyi adattár)+5 t. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötésben, az elülső kötéstáblán a vármegye kissé sérült dombornyomásos címerével, kissé kopott borítóval, belső kötéstábla és előzéklap kissé foltos, címlapon szöveget nem érintő szakadással, címlap és néhány kevés lap széle restaurált.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : nagy_andras