Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 142+(2) p. A borító Bér Dezső munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, ex libris-szel, több helyen kijáró lapokkal.
Kurt Rieder (Géczi Zoltán) 3 műve: A legyőzhetetlen Tigris páncélos.; Különleges egységek a III. Birodalomban.; Mágia és okkultizmus a III. Birodalomban. (Kecskemét, 2002-2005), Vagabund. Kiadói papírkötés.
Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.
Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben