https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 46

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 142+(2) p. A borító Bér Dezső munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, ex libris-szel, több helyen kijáró lapokkal.
1
19613.

Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp., 1916, Singer és Wolfner, 142+(2) p. A borító Bér Dezső munkája. Kiadói papírkötés, sérült, ragasztott gerinccel, ex libris-szel, több helyen kijáró lapokkal.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 800 HUF
4,88
EUR
,
5,63
USD
Zahl der Gebote:
4
 
Kurt Rieder (Géczi Zoltán) 3 műve: A legyőzhetetlen Tigris páncélos.; Különleges egységek a III. Birodalomban.; Mágia és okkultizmus a III. Birodalomban. (Kecskemét, 2002-2005), Vagabund. Kiadói papírkötés.
1
19614.

Kurt Rieder (Géczi Zoltán) 3 műve: A legyőzhetetlen Tigris páncélos.; Különleges egységek a III. Birodalomban.; Mágia és okkultizmus a III. Birodalomban. (Kecskemét, 2002-2005), Vagabund. Kiadói papírkötés.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Julier Ferenc: A hadvezetés művészete. Bp. 1931. Magyar Szemle Társ. 80 l. Kincsestár 102. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.
1
19615.

Julier Ferenc: A hadvezetés művészete. Bp. 1931. Magyar Szemle Társ. 80 l. Kincsestár 102. Fűzve, illusztrált kiadói borítékban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Pengős Regények. Bp., é.n. [1931?], Palladis, 269+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.
1
19616.

Balassa Imre: Front. Regény milliók életéből. Pengős Regények. Bp., é.n. [1931?], Palladis, 269+(3) p. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Lipcsei-Steiner Mihály és Nemes Erdős László: Pilsudski József. Bp., 1935, Magyar Mickiewicz Társaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.
1
19617.

Lipcsei-Steiner Mihály és Nemes Erdős László: Pilsudski József. Bp., 1935, Magyar Mickiewicz Társaság. Kiadói papírkötés, kopottas állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.
1
19618.

Keresztes Károly: Légi Imperializmus. Bp., 1943, Opus,(Wiko-ny.,Kassa.), 103+1 p. Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, foltos borítóval.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.
1
19619.

1914-1916 A Világháború képes krónikája. 1-117. füzetek. hiány: 14,17,18,20,22,24,26,29-31,32,33,37-39,61,65. Össz: 100 db füzet + 2 kötet kiegészítésül a füzetekhez, így néhány duplummal.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
EUR
,
43,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Breyer Koop: Die deutsche Kriegsmarine 1935-1945. Band 1-5. Complete! Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. kötetes munka a német haditengerészetről.
1
19620.

Breyer Koop: Die deutsche Kriegsmarine 1935-1945. Band 1-5. Complete! Kiadói kartonált papírkötésben, papír védőborítóval. kötetes munka a német haditengerészetről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
7 500 HUF
20,33
EUR
,
23,44
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.
1
19621.

Dau, Heinrich: Tengerek rejtekútjain. Az Admiral Graf Spee kisérőhajójának, az Altmarknak kalandos útjai. Bp., 1940, Szenkó (Centrum-ny.), 154 p. Első magyar kiadás. A borító és az illusztrációk Tomaj Gábor munkái. Kiadói papírkötés, sérült borítóval, helyenként kissé foltos lapokkal. A mű szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott könyvek listáján.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 000 HUF
21,68
EUR
,
25,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben
1
19622.

Wittek, Erhard: Die soldatische Tat. Berichte von Mitkämpfern des Heeres im Westfeldzug 1940. Berlin, 1941. Im Deutschen Verlag 294p. képes illusztrációkkal Kiadói vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 800 HUF
7,59
EUR
,
8,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf Nyomdai és Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban., hibajegyzékkel.
1
19623.

Dr. Szijj Jolán (szerk.): " A Dolgozó népet szolgálom" Forráskiadvány a Magyar Néphadsereg hadtörténelmi levéltárban őrzött irataiból 1957-1962. Bp., 2006, Tonyo-Gráf Nyomdai és Grafikai Stúdió. Kiadói papírkötés, jó állapotban., hibajegyzékkel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Dr. Fejér Dénes (szerk.): Dél-Alföldi 1956-os Vitézi Rend. Vitézi Album 2004-2010 I. Hódmezővásárhely, 2011, kn. Kartonált papírkötésben.
1
19624.

Dr. Fejér Dénes (szerk.): Dél-Alföldi 1956-os Vitézi Rend. Vitézi Album 2004-2010 I. Hódmezővásárhely, 2011, kn. Kartonált papírkötésben.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
EUR
,
15,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse