Dr. Kolosvári Sádnor - Dr. Óvári Kelemen: A magyar törvényhatóságok jogszabályainak gyűjteménye. II. köt. I.-II, III. kötet. (Az I ,kötet hiányzik). A tiszáninneni törvényhatóságok jogszabályai.A tiszántúlii törvényhatóságok jogszabályai. Magyar jogtörténeti emlékek. Bp., 1890-1892, Magyar Tudományos Akadémia (Athenaeum-ny.), LI+521p, Szétvált fűzéssel, hátsó papírborító nélkül LXXVIII + (4) + 422 p. Vászonkötésben, egy lap széle rojtos, fűzés szétvált. ; LXXXI + 801 p . Szétvált fűzéssel, borító nélkül A II: kötet II. felében Kolosvári Sándor szerző dedikációjával Felvágatlan.
Murarik Antal: A szabad rendelkezési jog Szent István törvényeiben. (Különlenyomat a Századok 1934. évi Pótfüzetéből). Bp., 1935, szerzői kiadás (Kir. M. Egyetemi Ny.), 15+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, sérült, a tűzéstől különvált borítóval. (Ritka!)