Bücher: Jura

Zahl der Lose: 32

1935-1936 Jogi Hírlap X. évf. 51-52+1-50 sz. Szerk.: Boda Gyula. Bp., Centrum, 12+400 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott borítóval, bélyegzésekkel.
19304.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magánjogi Döntvénytár 4 kötete (VI., VIII., IX., XII. köt.)Szerk.: Gottl Ágost, Szladits Károly. Kiadja a Jogtudományi Közlöny szerkesztősége. Bp., 1913-1919, Franklin. Átkötött félvászon-kötések, kissé kopott borítóval, az egyik gerincen kis sérüléssel, névbélyegzésekkel.
19305.

Rufpreis:
8 000 HUF

19306.

Rufpreis:
6 000 HUF

19307.

Rufpreis:
5 000 HUF

19308.

Rufpreis:
5 000 HUF

Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
19309.

Rufpreis:
1 800 HUF

Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés
19310.

Rufpreis:
3 000 HUF

Dr. Nádasdy András: A detronizációs törvény, mint kényszertörvény. Különlenyomat a "Magyar Sors" 1937. decemberi számából. Kiadta: Gróf Apponyi Albert Társaság kiadása. Bp.,én.,Szalay Sándor-ny., 14+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
19311.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

19312.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

19313.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19314.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.
19315.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF