Dr. Gyürky Tibor és Dr. Melly József: Az iparűzés egészségügyi feltételei. Bp., 1931. Kiadói papírkötés, felvágatlan példány, gerinc sérült, kissé kopottas állapotban.
Pethő Tibor: A váltó. Gyakorlati kézikönyv. Törvénymagyarázat, üzletesetek, minták, példák, joggyakorlat. Thébe Könyvtár 35. sz. [Bp.], 1927, TÉBE, 182 p. Átkötött félvászon-kötés, javított címlappal.
Büntető jog tára. Büntetőjogi judicatura, rendeletek és értekezések gyűjteménye. Szerk.: Németh Péter. XXXIII. köt. (Melléklet: Polgári törvénykezés. A Büntető jog tára XXXIII. kötetének melléklapja). Bp., 1897, Pesti Lloyd-ny., XVI+392 p.+ 208 p. Korabeli félvászon-kötésben, kissé viseltes borítóval, belül a lapok nagyrészt jó állapotban.
Szocreál jogász tétel: A Munka törvénykönyve, A Forradalmi Munkás-Paraszt kormány közérdekű rendeletei, 1-2.. Az MDP szervezeti szabályzata, 1949 A Dolgozó nép alkotmánya, Az ötéves tervvel a szocializmus felé, Magyarország hároméves terve.
Magyarországot illető Országos Kormánylap. VI. Évfolyam. - I. kötet. I-XIII. Darab. 1855 Január elejétől Junius végeig. Első rész. Hozzákötve: VI. Évfolyam. I. köt. XIV-XXVII. Darab. Jul. 25. - dec. 30. Első rész. Buda, 1856, A' császári királyi pesti egyetemi nyomdában, XIV+2+297+1+3-300-480 p. Magyar és német nyelven. Átkötött félvászon-kötés
Dr. Nádasdy András: A detronizációs törvény, mint kényszertörvény. Különlenyomat a "Magyar Sors" 1937. decemberi számából. Kiadta: Gróf Apponyi Albert Társaság kiadása. Bp.,én.,Szalay Sándor-ny., 14+2 p. Kiadói papírkötés, felvágatlan lapokkal.
A Dohányjövedéki gyakornoki- és szakvizsga tananyaga. Dohányjövedéki Szaktanfolyam. Bp., 1947, Dohányjövedéki Központi Igazgatóság, (Magyar Állami-ny.), 573 p. Kiadói papírkötés, kissé sérült gerinccel.