Werbungen

Zahl der Lose: 155

1982 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
16760.

Rufpreis:
3 000 HUF

1986 Coca Cola reklámos fali naptár plakát 60x80 cm
16761.

Rufpreis:
3 000 HUF

16762.

Rufpreis:
10 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (brit domíniumok - Ausztrália), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Overseas Dominions - Australia), in album sheets
16763.

Rufpreis:
5 000 HUF

Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat ("Tudod-e ...?"), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 ('Do You Know ...?'), in album sheets
16764.

Rufpreis:
5 000 HUF

Hotel Sacher és Klimt Torte fa dobozok, 15x15 cm
16765.

Rufpreis:
1 200 HUF

Számolócédula-gyűjtemény, összesen kb. 200-300 db régi számolócédula (közte néhány reprinttel), sorozatokkal, illetve ritka, jobb darabokkal (pl.: Tiller Mór és Társa cs. és kir. udvari egyenruha szállítók; Besztercebányai Első Magyar Gyümölcs Lepárlás Radium gyógyfűkivonat; stb.), albumba beragasztva
16766.

Rufpreis:
50 000 HUF
135,50
156,25

cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
16767.

Rufpreis:
2 000 HUF

Michelin festett fém reklámtábla, kopással, 22,5x50 cm
16768.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1920, Gép- és Vasútfelszerelési Gyár Részvénytársaság bronz hamuzó, munkás és villamos ábrázolással, jelzett, 14x16 cm
16769.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

cca 1900 Magyar kir. Államvasutak gépgyára vezérügynökség kerületi képviselet Nagykőrös reklám nyomtatvány. kartonra kasírozva 23x34 cm
16770.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF