Werbungen Zahl der Lose: 155
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3253022
16748
483
Advertisement
Garai Modellháza (Bp., Koronaherceg u. 14.) női divatáruház reklámja, üvegezett fakeretben, 18,5x24 cm 3222216
16749
483
Advertisement
Antik szivargyűrű papír berakásos hamuzó, d: 11,5 cm
3243767
16750
483
Advertisement
cca 1980 ÁFÉSZ tavaszi ajánlat nagy méretű retro plakát 100x35 cm
3246839
16751
483
4800
Advertisement
3246869
16752
483
Advertisement
Wills's Cigarettes angol cigaretta-gyűjtőképek, 50 db-os komplett sorozat (hajójelvények), albumlapokon / English cigarette collectible pictures, complete series of 50 (Ships' Badges), in album sheets 3246861
16753
483
Advertisement
3269063
16754
483
Advertisement
3266785
16755
483
Advertisement
Cca 1970-1980. Centrum [Áruházak] feliratos retro csomagolópapír, mérete: 620x500 mm. Szélein kisebb sérülések.
3268944
16756
483
Advertisement
Cca 1970-1980. Állami Könyvterjesztő Vállalat feliratos retro karácsonyi csomagolópapír, mérete: 410x490 mm. Szélein kisebb sérülések.
3268945
16757
483
Advertisement
Cca 1970-1980. ÁPISZ feliratos retro csomagolópapír, mérete: 490x680 mm. Szélein kisebb sérülések.
3265260
16758
483
Advertisement
Régi Attema Aardgas-lucifers gyufa, tartalommal, gyufatartóban, h: 11 cm
3131112
16759
483
Advertisement
8 darab klf retro termékprospektus Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF