Foto

Zahl der Lose: 512

cca 1900 Koreai részletek, 4 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16228.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Oroszországi részletek, 7 db színes sztereófotó, feliratozva, sérülésekkel, 9×17,5 cm
16229.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1940 Arad, lakóház, hátoldalon feliratozott fotó, felületén törésnyomok, 8,5×11,5 cm
16230.

Rufpreis:
1 600 HUF

Czeizing Lajos (1922-1985): Fertőd, Esterházy-kastély, 2 db pecséttel jelzett fotó, 12×14 és 11,5×18,5 cm
16231.

Rufpreis:
2 400 HUF

cca 1870 Karlsbad, Karlovy Vary, CZ. 8 db feliratozott sztereofotó / 8 stereo photos of Karlsbad 18x9 cm
16232.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

cca 1900 Zimony, vasútállomás, kartonra ragasztott fotó, 10,5×16,5 cm
16233.

Rufpreis:
6 000 HUF

1956 Petőháza, vasúti híd építési munkálatait ábrázoló fotók, össz. 8 db, a hátoldalon feliratozva, 12x9 cm
16234.

Rufpreis:
1 800 HUF

cca 1910 Felsőújvár (Felsőmarosújvár), Alsó-Fehér vármegye, gróf Teleki Ádám kastélya, keményhátú fotó, a hátoldalon feliratozva, az Erdélyi Kárpát-Egyesület (Kolozsvár) bélyegzőjével, kissé foltos, 18x13 cm
16235.

Rufpreis:
5 000 HUF

cca 1880/1890, 3 darab keményhátú fotó tiroli városképekről, B. Johannes cs. és kir. udvari fényképész műterméből, minimális kopással, 11,5x16,5 cm
16236.

Rufpreis:
2 000 HUF

16237.

Rufpreis:
40 000 HUF
108,40
125,00

cca 1950-1960 Miskolci, diósgyőri, városképek, életképek, felvonulások. Szentkereszti Béla részben jelzett, jelzetlen felvételei összesen kb 50 db db 14x9 cm
16238.

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1900 Szinérváralja, római katolikus templom, kartonra kasírozott fotó, 8×10 cm
16239.

Rufpreis:
12 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF