20286.
Beendet 483. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 000 HUF
5,42 EUR, 6,25 USD
Szily Kálmán et al: Természettudományi közlöny, 1877, 89-100. füzet egybekötve, Bp., 1877, Khór és Wein, kopott és sérült kötés, foltos lapok, sérült gerinc.