Bücher: Andere kuriositäten

Zahl der Lose: 414

Kóbor Tamás 2 műve: A halál.; Pók Ádám hetvenhét élete. Bp., 1921-1923, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítókkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
21262.

Rufpreis:
1 000 HUF

[Merezskovszkij, Dmitrij Szergejevics] Mereskovszkij munkái, 5 kötet (Halhatatlan könyvek sorozat): Leonardo da Vinci. Történelmi regény. I-II. köt.; Első Sándor.; Az istenek születése. (Tutankhamon Kréta szigetén.); Téli szivárvány. Bp., [1924-1926], Dante. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötés, vegyes állapotban.
21263.

Rufpreis:
1 200 HUF

Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Regény. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 463+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, belül a lapok jó állapotban.
21264.

Rufpreis:
1 000 HUF
13

Charles Dickens: Kis Dorrit. Ford.: Bizám Lenke. Helikon Klasszikusok. Bp., 1967., Magyar Helikon. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Számozott (558./1100) példány.
21265.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lakner Artúr: A két csavargó. (A Montmartrei komédiások). Pierre Decourcelle ,,Les deux gosses" című világhírű regénye nyomán írta - - . (Bp.), 1926, Cito Cinema Film (Fővárosi-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Révész Gyula: A revolver. A Magyarság Könyve 11. Bp., 1928, Magyarság (Globus-ny.), 190+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal.
21266.

Rufpreis:
1 400 HUF

A falszekrény titka, vagy a megcsalatott boszuja. Budapesti megrázó története. Nagyon érdekes elbeszélés a nép számára. + Farkasné Kenessey Gizella: A gonosz-ital átka. Tanulságos, szomorú történet. [Egy kötetben]. Bp., é.n., Méhner Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 64 p. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal.
21267.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF