Kóbor Tamás 2 műve: A halál.; Pók Ádám hetvenhét élete. Bp., 1921-1923, Franklin-Társulat. Kiadói aranyozott félvászon-kötés, kissé sérült, kopottas borítókkal, tulajdonosi névbejegyzéssel.
Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Regény. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 463+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, belül a lapok jó állapotban.
Lakner Artúr: A két csavargó. (A Montmartrei komédiások). Pierre Decourcelle ,,Les deux gosses" című világhírű regénye nyomán írta - - . (Bp.), 1926, Cito Cinema Film (Fővárosi-ny.), 47+(1) p. Kiadói tűzött papírkötés, kissé sérült borítóval. + Révész Gyula: A revolver. A Magyarság Könyve 11. Bp., 1928, Magyarság (Globus-ny.), 190+(2) p. Kiadói papírkötés, kissé viseltes borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal.
A falszekrény titka, vagy a megcsalatott boszuja. Budapesti megrázó története. Nagyon érdekes elbeszélés a nép számára. + Farkasné Kenessey Gizella: A gonosz-ital átka. Tanulságos, szomorú történet. [Egy kötetben]. Bp., é.n., Méhner Vilmos (Nagy Sándor-ny.), 64 p. Tűzött papírkötés, hiányzó borítóval, néhány kissé foltos, sérült lappal.