Zsigray Julianna: Erzsébet magyar királyné. Regény. Bp., 1938, Singer és Wolfner, 463+(1) p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé viseltes, sérült kiadói papír védőborítóban, belül a lapok jó állapotban.