Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 127
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3295408
22060
482
Jewellery and precious metal items
Thomas Sabo ezüst (Ag) charm medál. jelzett 0,925. 3,74 g 3280777
22061
482
3273905
22062
482
8500
Ezüst (Ag) karlánc, gravírozott , 21 cm 40 g
2848377
22063
482
Ezüst (Ag) díszkanál Tirol címerrel. Jelzett (800), kis kopással, bruttó: 11 g, h: 9,5 cm 3219622
22064
482
Ezüst(Ag) kerek nyelű mintás díszkanál, jelzett, h: 10,2 cm, nettó: 12,2 g 3277146
22065
482
22000
Ezüst(Ag) monogramos mokkás kanál, 5 db, jelzett, h: 10,5 cm, nettó: 52,6 g 3219624
22066
482
Ezüst(Ag) "Bad Homburg" zománcos, címeres díszkanál, jelzett, h: 10,3 cm, nettó: 9,3 g 2949412
22067
482
Ezüst (Ag) filigrán bross, jelzés nélkül, h: 8,5 cm, nettó: 9,7 g
3297052
22068
482
Ezüst (Ag) fülbevaló kővel, br: 1,8 g 3297069
22069
482
Ezüst (Ag) karlánc és gyűrű. jelzett br 5 g 3294658
22070
482
Ezüst (Ag) asztali ovális képtartó, jelzett, 4,5x3 cm, 10,7g 3294677
22071
482
3400
Ezüst (Ag) mintás karperec, jelzett, d: 6,3cm, 6,8g Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF