https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 127

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, benne fémkeretes tükörrel, bruttó 137g
1
22108.

Ezüst (Ag) pudrié, jelzett, benne fémkeretes tükörrel, bruttó 137g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
12
 
Ezüst (Ag) doboz, jelzett, patinás, 51g
1
22109.

Ezüst (Ag) doboz, jelzett, patinás, 51g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
10 000 HUF
27,10
EUR
,
31,25
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Ezüst (Ag) kis virágváza, jelzett, 48g
1
22110.

Ezüst (Ag) kis virágváza, jelzett, 48g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
5
 
Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g
1
22111.

Teás kanál készlet. Ezüst (Ag) jelzett Pereszlényi ötvösjelzéssel is, díszdobozban össz nettó 100 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
EUR
,
75,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g
1
22112.

Arany (Au) 14K gyűrű briliáns csiszolású gyémánttal, 0,43 ct, jelzett, méret: 54, bruttó: 2,15 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
460 000 HUF
1 246,61
EUR
,
1 437,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal
1
22113.

Trinity gyűrű 14k arany (Au) brillekkel ékítve, 20 db 0,3ct. jelzett, új, m: 59, 8,52g tanusítvánnyal

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g
1
22114.

Arany (Au) 14K fülbevalópár, gyémánttal, briliáns csiszolás, 0,7 ct, jelzett, bruttó: 1,3 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
420 000 HUF
1 138,21
EUR
,
1 312,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g
1
22115.

Arany (Au/14k) szecessziós stílusú fülbevaló, jelzett, tanzanittal ékítve, (1,1ct/2db) és 58 db brillel ékítve (össz: 0,305ct) bruttó: 3,3g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
380 000 HUF
1 029,81
EUR
,
1 187,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g
1
22116.

Ezüst (Ag) teáskanna két csészével és aljjal, Bécs, XIX. sz. vége. Poncolt, jelzett, dianás jelzéssel, csont betéttel, csésze d: 10 cm, m: 5,5 cm, tálca d: 15,5 cm, kanna m: 26 cm, d: 28 cm, 1170 g

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
EUR
,
1 062,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 15,19 g 62 cm
1
22117.

18K arany (Au) nyaklánc medállal jelzett 15,19 g 62 cm

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
320 000 HUF
867,21
EUR
,
1 000,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
18K arany (Au) nyaklánc fonott mintás, jelzett, 14,67 g 38 cm
1
22118.

18K arany (Au) nyaklánc fonott mintás, jelzett, 14,67 g 38 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
300 000 HUF
813,01
EUR
,
937,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g
1
22119.

Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
EUR
,
500,00
USD
Zahl der Gebote:
2
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse