10935.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
5 000 HUF
13,55 EUR, 15,63 USD
Jelzés nélkül: Napfényes vízparti táj. Pasztell, papír. Dekoratív, üvegezett, sérült fakeretben, 24×31 cm