10936.
Beendet 482. Fernauktion
Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign"
6 500 HUF
17,62 EUR, 20,31 USD
Jelzés nélkül ( Juhászné Ráth Olga ?): Visegrádi hajókikötő. Akvarell, papír. Hátoldalán feliratozott. Üvegezett fakeretben. 15,5x24 cm