Ex libris - Kleingrafik

Zahl der Lose: 27

Józsa János (1936-2019): 7 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten és/vagy pecséttel a hátoldalán. Klf. méretekben.
10940.

Rufpreis:
1 600 HUF
5,19

Klf. alkotók (Dániel Viktor, Kékesi László, László Anna stb.): 10 db ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, mindegyik jelzett, klf. méretekben,
10941.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Klf. alkotók: 10 db erotikus ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, részben jelzett. Klf. méretek.
10942.

Rufpreis:
3 000 HUF
9,74

Vén Zoltán (1941- ): 5 db klf. ex libris és kisgrafika. Klf. technikák, papír, mindegyik jelzett, részben számozott klf. méretekben, egyiken lapszéli apró szakadással.
10943.

Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
10,39

Léopold Robin (1877-1939), 2 db grafika: Párizsi részletek (Montmartre, Rue de L'Abreuvoir és Notre Dame). Rézkarc, papír, jelzett, 15×6 cm
10944.

Rufpreis:
4 000 HUF
12,99

Nagy László Lázár (1935-2019): XXV ex libris Congress Milano 1994, Piroska Nagy. Színes rézkarc, papír, jelzett, számozott (80/34). 13×9 cm
10945.

Rufpreis:
1 800 HUF
5,84

Klf .alkotók (Fery Antal, Dániel Viktor, Vincez László stb.): 7 db klf. költő témájú kisgrafika (In memoriam Fekete István, Kós Károly stb.. Klf. technikák, papír, mind jelzett. Klf. méretekben
10946.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris kártyanaptár, össz. 4 db, közte duplummal, 1981-85. Klf. technikák, papír, 2 db jelzett, 2 db jelzett a metszeten. 10,5x6,5 cm. Ritka!
10947.

Rufpreis:
1 000 HUF

Németh Nándor (1910-1978): Ex libris Antal Lovash (olimpiai futó) és ex libris Dobóczky Imre. Klisé, papír, egyik jelzés nélkül, másik jelzett a nyomaton, 8×5 és 6x9 cm
10948.

Rufpreis:
800 HUF
2,60

Gáborjáni Szabó Kálmán (1897-1955): Dorogi Márton könyve és Dorogi Márton szűrvirágzó, 2 db ex libris. Fametszet, papír, jelzett a metszeten, 9×6 és 7×4,5 cm
10949.

Rufpreis:
1 200 HUF
3,90
13

15 db vegyes ex libris
10950.

15 db vegyes ex libris

Rufpreis:
2 000 HUF

Buday György (1907-1990): 5 db jelzés nélküli fametszet, 6,5x5,5 cm és 11,5x10,5 cm között
10951.

Rufpreis:
2 400 HUF
7,79

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF