Ex libris - Kleingrafik Zahl der Lose: 27
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2869942
10952
482
14000
Ex libris - small-graphics
2869945
10953
482
14000
Ex libris - small-graphics
3259790
10954
482
Ex libris - small-graphics
Várkonyi Károly (1910-2001): Ex libris, 2 db. Klf. technikák, papír, jelzett a metszeten, egyik hátoldalán a művész bélyegzőjével (Várkonyi Károly, Debrecen, 1934). 12x9 és 11,5x8 cm
3234416
10955
482
Ex libris - small-graphics
Nechánszky József (1936) grafikusművész autográf levele + Várkonyi Károly (1910-2001) ex libris ,Linó, papír, jelzett. 6x8 cm
3234376
10956
482
Ex libris - small-graphics
Kopasz Márta (1911-2011) grafikusművész autográf levelezólapja gyűjtőtársának, grafikájával linómetszet 10x15 cm
3257331
10957
482
Ex libris - small-graphics
Vén Zoltán (1941- ): Fortezza di Lavarin. Rézkarc, papír, jelzett, hátoldalán Képcsarnok Lektorátusi Osztály bélyegzőjével. 7,5x13 cm
3234419
10958
482
Ex libris - small-graphics
VERMEYLEN, Antoon (1931-2012): 2 db ex libris és levelezőlap, autográf üzenetével kb 13x8 cm
3234405
10959
482
Ex libris - small-graphics
Csiby Mihály (1922-2016): 3 db ex libris Linó, papír, Jelzettek 16x11 cm
3234366
10960
482
Ex libris - small-graphics
Kékesi László (1919-1993) grafikusművész autográf levelezólapja 2 db, egyiken saját jelzett grafikájával
3234349
10961
482
Ex libris - small-graphics
Fery Antal (1908-1994): 4 db alkalmi ex libris. Linó, papír, jelzett, 14x11 cm
3113631
10962
482
4400
Ex libris - small-graphics
Ex libris T. Lehner, fém nyomódúc, 6x4,5 cm
3216922
10963
482
Ex libris - small-graphics
Reich Károly (1922-1988): Álmodozó. Klisé, papír, jelzett a klisén, 11×8 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF