cca 1900 Genova, olasz hadihajók / Az olasz király megérkezése két oldalas kartonon két jelzett fotó. magyar utazó által feliratozva 37x31 cm
ca 1890 Genoa, Italian warships / The arrival of the Italian king, two marked photos on double-sided cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 37x31 cm
cca 1900 Konstantinápoly Dinnyés kofa / Az Ahmed mecset kétoldalas fotó kartonon Sébah & Joaillier jelzett felvétele magyar utazó feliratozásával 36x30 cm /
cca 1900 Constantinople (Istanbul) Watermelone merchant / Ahmed mosque Marked shot by Sébah & Joaillier with Hungarian traveler's caption 36x30 cm
cca 1900 Chile Santiago, Recolecta templom / Valparaiso, Női szépségek két oldalas kartonon két jelzett fotó. magyar utazó által feliratozva 37x31 cm
ca 1890 Chile Santiago, Recolecta church / Valparaiso, female beauties, two marked photos on double-sided cardboard. inscribed by a Hungarian traveler 37x31 cm
cca 1900 Vietnám, katonák rablókat fogtak el. Fotó nagyméretű kartonon magyar utazó felvétele / Vietnam large photo of a sodiers capturing burglars on cartboard. Photo size 13x10 cm, cartboard size: 33x27 cm
cca 1890 Paraguay emlékmű Marc Ferrez nagy méretű fotó kartonon 31x43 cm Kis felületi sérüléssel. / Paraguay statue made by F. de A. Caminhoa e Paul Bernard. Large photo on cartboard