cca 1930-1960 Nagyméretű portrék, családi és esküvői fotók, katonaportré; 11 db kartonra kasírozott fotó, részben jelzettek, változó állapotban, 23,5x17 cm és 39x29 cm között
1906 Bp. I., Szentháromság tér, Szent István király lovasszobrának felavatása a Halászbástyánál, nagyméretű, kartonra kasírozott fotó, a kartonon sérülésekkel, sarokhiánnyal, 23,5x29,5 cm, teljes méret: 37,5x43,5 cm
cca 1900 Budapest, látványos üveg diák gyűjteménye: Vár, Dunapart, az új Országház, Szabadság tér, emberekkel, bérkocsikkal, össz 18 db Ritka, látványos felvételek! 9x9 cm
cca 1900 Budapest, Széll Kálmán tér és környéke : üveg diapozítv felvételek: sportpálya, villamosok, környező házak, Dékány utca, Ganz művek össz 7 db Ritka, látványos felvételek! 9x9 cm
1900 Pesztszentlőrinc, villatelep 5 db nagy méretű fotó giczi, assa- és ablanczkürthi Ghyczy Margit ( 1873-1933 ) felvételei. 24x18 cm Egyik feliratozott.