19177.
Beendet 482. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD
Nagy Béla: Fradi - Futballévszázad. Bp., 1994, Trio. Gazdag fényképanyaggal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval, sérült gerinccel és kötéssel.