Tilli Endre - Rerrich Béla: A kardvívás. Bp., 1954, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Dicsőségtáblájával, benne országos bajnokokkal, valamint olimpiai és világbajnokokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 1100 példányban.
Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932), Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítókkal, kis sérüléssel.