Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 28

Szucher Ervin: Volt egyszer egy nagy csapat (Marosvásárhely). 261p. Kiadói papírkötésben. A legendás magyar labdarúgó csapatról.
19150.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88

Tilli Endre - Rerrich Béla: A kardvívás. Bp., 1954, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Dicsőségtáblájával, benne országos bajnokokkal, valamint olimpiai és világbajnokokkal. Kiadói papírkötés, a hátsó borító foltos. Megjelent 1100 példányban.
19151.

Rufpreis:
8 000 HUF

Ozoray (Schenker) Zoltán: Tőrvívás. [Bp.,1955], Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban. Ritka!
19152.

Rufpreis:
8 000 HUF

Kelemen Aurél: A modern lawn tennis sport. Bp., 1925, Szerző. Kiadói papírkötés, sérült gerinc (ragasztott), sérült címlap, kopottas állapotban.
19153.

Rufpreis:
2 800 HUF

Daniel Kollár - Ján Lacika - Roman Malarz: A szlovák és a lengyel Tátra. DEDIKÁLT! 1998, Dajama. Kiadói kartonált kötés, kissé kopottas állapotban.
19154.

Rufpreis:
5 000 HUF

19155.

Rufpreis:
2 000 HUF

1957-1958 Kajak - Kenu IV. évf. 4. sz., 1958. július; III. évf. 1. sz.
19156.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kőváriné Szendrődi Ildikó - Kővári Károly: Sí ABC. Bp., 1974, Sport. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19157.

Rufpreis:
1 600 HUF

Maróczy Géza: A sakkozó vezérkönyve I. köt.: Amatőr sakkelmélet. Bp., én., Pantheon. Kiadói papírkötés, kopott, kissé foltos borítóval, kissé sérült gerinccel.
19158.

Rufpreis:
1 200 HUF

19159.

Rufpreis:
1 400 HUF

Dr. Mező Ferenc: Az olympiai játékok története. Gróf Klebelsberg Kuno vallás és közoktatási m. kir. miniszter előszavával. Országos Testnevelési Tanács Könyvtára XL. Bp., 1929., Országos Testnevelési Tanács, 301 p. + 2 térkép (kihajtható.) Első kiadás. Gazdag szövegközti képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval.
19160.

Rufpreis:
1 400 HUF

Sport és játék. I-II. kötet. Szerk.: Pálfy György. A rajzokat Somfay István. Bp.,(1932), Enciklopédia Rt., 4+340+ 31 t. (közte két kihajtható melléklettel)+4+408 p.+20 t. Szövegközti rajzokkal. Kiadói illusztrált egészvászon kötésben, kopott borítókkal, kis sérüléssel.
19161.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF