4 db labdarúgás és sport témájú könyv: Bocsák Miklós: A császár és utána a sötétség.; Jiří Černý: A futballról komolyan.; Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek.; Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Vegyes állapotban.
Körmöczi Zsuzsa: A tenisz varázsa. (Aláírt!) Bp., 1961, Medicina-Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. Megjelent 2600 példányban. A szerző, Körmöczy (Körmöczi) Zsuzsa (1924-2006) teniszező, edző, minden idők legsikeresebb magyar teniszezőnője által aláírt példány.
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,