https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen

Zahl der Lose: 28

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
4 db labdarúgás és sport témájú könyv: Bocsák Miklós: A császár és utána a sötétség.; Jiří Černý: A futballról komolyan.; Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek.; Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Vegyes állapotban.
1
19162.

4 db labdarúgás és sport témájú könyv: Bocsák Miklós: A császár és utána a sötétség.; Jiří Černý: A futballról komolyan.; Nagy Béla: Futballkrónika 1901-1959. Válogatott mérkőzések, válogatott történetek.; Zsolt Róbert: Sportolók, sporterkölcsök. Vegyes állapotban.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.
1
19163.

Vegyes könyv tétel - Kőszeg szab. kir. megyei város és környékének ismertetője; Bükk; Mátra; Földrajz Budapest székesfőváros elemi népiskolái IV. osztálya számára. Kiadói kartonált és papírkötés, viseltes állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben
1
19164.

Oheroly János: Torna-zsebkönyv Bp., 1896. Hornyánszky. 352p. Kiadói, laza vászonkötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben
1
19165.

Szepesi György - Lukács László: Római riport. Bp., 1961. Móra. Kiadói félvászon kötésben

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Körmöczi Zsuzsa: A tenisz varázsa. (Aláírt!) Bp., 1961, Medicina-Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. Megjelent 2600 példányban. A szerző, Körmöczy (Körmöczi) Zsuzsa (1924-2006) teniszező, edző, minden idők legsikeresebb magyar teniszezőnője által aláírt példány.
1
19166.

Körmöczi Zsuzsa: A tenisz varázsa. (Aláírt!) Bp., 1961, Medicina-Sport. Kiadói félvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, tulajdonosi bélyegzővel. Megjelent 2600 példányban. A szerző, Körmöczy (Körmöczi) Zsuzsa (1924-2006) teniszező, edző, minden idők legsikeresebb magyar teniszezőnője által aláírt példány.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,84
EUR
,
12,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos.
1
19167.

1956 A Melbournei Olimpia. Szerk.: Pásztor Lajos, Szebenyi Sándor, Szepes Béla. Bp., 1956, Sport,(Október 23.-ny.), 61+3 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, hajtott, kopott , kissé szakadt borítóval, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p.
1
19168.

A Pictoriual Report Olimpics 1964. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Papírkötés,83+1 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.
1
19169.

Herke Csongor, Fenyvesi Csaba, Tremmel Flórián: A büntető eljárásjog elmélete. Bp.-Pécs, 2014, Dialóg Campus. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 200 HUF
3,25
EUR
,
3,75
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p.
1
19170.

2008 National Geographic Magyarország - Olimpiai különszám (Pekingi olimpia), kiadói papírkötés, 120 p.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.
1
19171.

2 db Callanetics (alakformáló edzésmódszer) könyv: Callan Pinckney: Callanetics. + Super Callanetics. (Intenzív program haladóknak). Bp., 1994, Magyar Könyvklub. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.
1
19172.

Kocsis L. Mihály: A sakk az én keresztem. Portisch Lajossal beszélget Kocsis L. Mihály. A szerző, Kocsis L. Mihály (1943 - ) író, újságíró által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Miért hiszek? Bp., 2006, Kairosz. Kiadói papírkötés.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,
1
19173.

Testnevelési utasítás II. rész. Testnevelési sportágak. 6-A. füzet: Támadó és védősportok: A görög-római birkózás. Bp., 1926, Stádium, 65 p. Kiadói papírkötés,

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
800 HUF
2,17
EUR
,
2,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse