Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 31

20015.

Rufpreis:
12 000 HUF

Dr. Debreczy Zsolt - Dr. Rácz István: Fenyők a Föld körül. Mind a két szerző, Debreczy Zsolt (1941-) botanikus, dendrológus és Rácz István (1952-) kertészmérnök, botanikus által DEDIKÁLT példány. Bp., 2000, Dendrológiai Alapítvány. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20016.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Sobotta J.: Az ember anatómiájának atlasza. Bp., 1911, Franklin. Újrakötött egészvászon kötés, egyik kötetben minimális jegyzettel, jó állapotban.
20017.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Blaskovics Fridolin dr.: Szemészeti műtéttan orvostanhallgtók részére. 111 ábra. Budapest, 1898, Franklin. 186p. Korabeli félvászon kötésben
20018.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dudichné Vendl Mária - Koch Sándor: A drágakövek. Különös tekintettel a mesterséges drágakövekre. Bp., 1991, Novorg. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés. Az 1935-ben megjelent könyv hasonmása.
20019.

Rufpreis:
4 000 HUF

A kardiológia áttekintő története. Szerk.: Lozsádi Károly és Czuriga István. Bp., 2009., Medicina. Kiadói kartonált papírkötés.
20020.

Rufpreis:
3 000 HUF

Szakáll Sándor (szerk.): 100 magyarországi ásványlelőhely. Minerofil Kiskönyvtár II. Miskolc, 1996., Magyar Minerofil Társaság. 139 p. Kiadói papírkötés, címlap és első néhány lap kissé foltos.
20021.

Rufpreis:
4 000 HUF

Treitz Péter: Gazdasági ásványtan és talajismeret. Bp., 1929,"Pátria", VIII + 237 p. +1 (Csonka-Magyarország kihajtható, színes talajtérképe) t. Gazdag szövegközti képanyaggal, térképekkel illusztrált. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, két lap kijár (IV/V,VI/VII.)
20022.

Rufpreis:
3 000 HUF

Ásványhatározó. Reichert Róbert és Zeller Tibor nyomán átdolgozta és kiegészítette Sztrókay Kálmán Imre. Budapest, 1949. Magyar Természettudományi Társulat (Egyetemi Nyomda NV.) 146 + [2] p. Sztrókay Kálmán (1907-1992) geológus kötetét oldalszámozáson belül számos szövegközti ásványtani ábra illusztrálja. Példányunk a munka második, átdolgozott kiadásából való, utolsó ívének fűzése meggyengült. Fűzve, kiadói borítóban.
20023.

Rufpreis:
3 000 HUF

Sellei József: A bőr-és bujakórtan alapvonalai. Orvosoknak és orvostanhallgatóknak. Bp. 1899. Dobrowsy és Franke. X, 221 l. Korabeli félvászon kötésben
20024.

Rufpreis:
2 800 HUF

Abonyi [Lajos] - Anghi [Csaba] - Kukuljevič [József] - Vajda [Tódor]: Amit a kutyáról mindenkinek tudnia kell... Egészség-Könyvtár XXXI. köt. Bp., [1937], Országos Közegészségügyi Egyesület, 165+(3) p.+ 8 (fekete-fehér képek) t. Átkötött modern papírkötés, ceruzás aláhúzásokkal és bejelölésekkel.
20025.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Völgyesi Ferenc: Férfi lélek, női lélek I-II. A yang-yin elv a természetben. Orvosok és orvostanhallgatók számára. Budapest, (1943). Vörösváry Kiadóvállalat (Antiqua Rt. ny.) 432 p. + 37 t. (32 kétoldalas, 5 színes); [433]-901 + [3] p. + 25 t. (22 kétoldalas, 3 színes). Kopott, kissé sérült félvászon kötés.
20026.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF