Fekete István: Lutra. Egy vidra regénye. Szilvássy Nándor rajzaival. Bp., 1955, Ifjúsági Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, hátulján kis sérüléssel