Fekete István: Ballagó idő. Életrajzi regény. Würtz Ádám rajzaival. Bp., 1970, Móra. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban. + Fekete István - Nagy Domokos Imre: Magasles. Oláh György rajzaival. Bp., 1993, Officina Nova. Kiadói papírkötés.