1916 Weltkrieg 1914-1916 - K.u.K. Inft.-Regt. Kaiser Wilhelm Nr. 34. Verlag K.u.K. Kmdo. der 27. Inf. Trp. Dion. / A tiszta jövedelem a Kárpátokban elpusztított falvak újjáépítésére és a második hadsereg legénységi özvegyei és árvái alapítványára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian military art postcard, support fund s: Hans Larwin (kopott élek / worn edges)
9/11. század állása a Láposon. 9-es honvédek felvétele 16. sz. 1918. A tiszta jövedelem a 9-es özvegy- és árva-alap javára fordíttatik / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military
~1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes egy pilótát tüntet ki a második világháborúban / WWII Hungarian military, Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general honoring a pilot. photo (fl)
~1941 Ruszkiczay-Rüdiger Imre (1889-1957) vezérezredes látogatása egy hajón sebesült katonákkal és magas rangú tisztekkel a második világháborúban / WWII Hungarian military, visit of Imre Ruszkiczay-Rüdiger colonel general in a ship full of injured soldiers. photo (fl)
Károly császár és király katonai szemlét tart (trónörökös korában) / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, Charles I of Austria on military inspection among the K.u.K. soldiers (ragasztónyom / glue mark)