Militaria

Zahl der Lose: 116

1912 Katonai étlap, ebéd a kaszárnyában és szabadnap estéjén kedvesénél / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, soldier's menu in the barracks and at home, humour. L&P 4630. (EK)
42634.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1915 Üdvözlet a táborból / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, romantic couples, stork, baby (EB)
42635.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF

1917 Néha, néha jól esik a front mögött lenni, énekelni, muzsikálni, és jól inni, enni / WWI Austro-Hungarian military humorous postcard, soldiers drinking beer + "K.u.k. Inf. Rgt. von Pokorny N. 25. 12. Feldcompagnie" So. Stpl (kopott sarok / worn corner)
42636.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

1940. szept. 1. - Emlékül a Munkácsi M. kir. áll. el. magyar nyelvű népiskola tantestületétől a M. kir. 109. sz. tábori m. századnak. Locker Műterem Munkács / WWII military flag from Mukachevo. photo (gyűrődések / creases)
42637.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
3 000 HUF

Első világháborús osztrák-magyar katonák kártya játék közben / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldiers playing card game. photo (fl)
42638.
Materialzeichen T4

Rufpreis:
1 800 HUF

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 4. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post (EK)
42639.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF
9

Z. Zorkóczy József hadnagy verse. Kottás tábori posta - A tiszta jövedelem a besztercebányai 16. honvéd gyalogezredbeli elesett hősök özvegyei és árvái javára fordittatik. 5. sz. Kapható Székely és Illésnél Ungvárt / WWI K.u.k. military field post, music sheet (EM)
42640.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
1 600 HUF
10

1926 Magyar katonai humoros művészlap. Kiadja a Ludovika Akadémia Levente-köre / Hungarian military art postcard + "Nemzetközi vásár Budapest 1926. ápr. 17-26" So. Stpl s: Szabó (fl)
42641.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Első világháborús osztrák-magyar katona / WWI K.u.k. Austro-Hungarian military, soldier. photo (EB)
42642.
Materialzeichen T3/4

Rufpreis:
1 800 HUF

1916 Moscow, Moscou; Monument des combattants tombés á Plevna / a plevnai ostrom emlékműve / monument of the Siege of Plevna, Russo-Turkish War + So. Stpl (Rb)
42643.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
5 000 HUF

1919 Paris, Fetes de la Victoire 14. Juillet 1919 / WWI Victory celebration + "Controlé Par l'Autorité Militaire 87" (EK)
42644.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

1916 Provencheres / WWI German military, ruins in France (fl)
42645.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF