Militaria

Zahl der Lose: 116

1915 Saulxures, Zollhaus, Grenze, Strasse nach Senones, Frankreich / WWI German military, border guards, customs office (EK)
42646.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
1 600 HUF

Auguszta főhercegnő Ő csász. és kir. Fensége védnöksége alatt álló 40-ik honvéd-gyaloghadosztály özvegy- és árva-alapja javára. kihajtható képeslap / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military, support fund of the 40th Infantry Regiment. folding card (EK)
42647.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

Első világháborús katonák műteremben. Foto Szélessy / WWI Austro-Hungarian soldiers. photo (fa)
42648.
Materialzeichen T3

Rufpreis:
2 000 HUF

Első világháborús osztrák-magyar katonai tábor, fát fűrészelő katonák / WWI K.u.k. military camp, soldiers sawing a tree. photo (EK)
42649.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 400 HUF

Gefreiter, Titular-Korpolar Eduard Lux, von der 9. Kompagnie des schlesischen Infanterie-Regimentes Nr. 1., treibt mit zwei Kameraden dreizehn gefangene Russen zum eigenen Brigadekommando, nachdem er seine Gefangenen mit Riemenzeug an die Lafetten zweier russischer Maschinengewehre gespannt hatte. Aus dem goldenen Buche der Armee Serie V. Offizielle Karte für Rotes Kreuz. Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 551. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, support fund, Russian POWs (prisoners of war) s: Fr. Jung (kopott sarkak / worn corners)
42650.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1911 Das Blutgericht von Frankenburg / Frankenburg Dice Game, hanged people. Verein Freie Schule Nr. 7. Im Zeichen der Religion s: E. Kutzer (EK)
42651.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
2 000 HUF

Kriegsjahr 1916. Den heldenmütigen Vaterlandsverteidigern am Namenstage unseres Kaisers gewidmet vom Kriegsfürsorgeamt Bozen-Gries. Offizielle Karte für Rotes Kreuz, Kriegsfürsorgeamt, Kriegshilfsbüro Nr. 568. / WWI Austro-Hungarian K.u.K. military art postcard, Franz Joseph I of Austria s: Egger-Lienz (EB)
42652.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

Vorpostengefecht im Hochgebirge. Offizielle Karte für Rotes Kreuz Kriegsfürsorgeamt Kriegshilfsbüro Nr. 177. / WWI K.u.K.Austro-Hungarian military art postcard (kopott sarkak / worn corners)
42653.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

1938 A támadás előtt / Vor dem Angriff / WWII German military s: Lothar-Günther Buchheim + So. Stpl (EK)
42654.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
4 000 HUF

1916 Katonai karácsonyi üdvözlőlap. Portofrei! Hermes Druckerei / WWI military Christmas greetings card s: Offner (kopott sarkak / worn corners)
42655.
Materialzeichen T2/3

Rufpreis:
3 000 HUF

Tápiószele, első világháborús katonák csoportképe a vasútállomáson. Foto Szélessy / WWI Austro-Hungarian soldiers, train station. photo
42656.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 800 HUF

Első világháborús katona lóháton / WWI Austro-Hungarian soldier on horseback. photo
42657.
Materialzeichen T2

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF