https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 147
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
3249515
12798
481
0
180000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Beszédes János László (1874-1922): Juhász a kutyájával. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 49 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION 3267387
12799
481
0
200000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kótai József (1940-): IV. László Sopron kapujában. 2003, patinázott bronz, egyedi munka, 8x8 cm /// Proveniencia: az alkotó validálta.
Das Lot is nicht erreichbar
3272847
12800
481
0
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-1921) öntőmester: Disznót etető férfi. cca, 19. sz. vége, patinázott bronz, elvált fa talapzaton, jelzett a szobron, I. Bonheur, oldalán: PEYROL, szobor 19x23 cm 3272840
12801
481
0
150000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tóth Kristóf (1990-): Korcsolyázók. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: Tóth K., m: 38 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3274459
12803
481
0
90000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Kerényi Jenő (1908-1975): Mária a kisdeddel. cca 1940, mázas terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 38 cm 3111753
12804
481
0
220000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Goldscheider Kalapos hölgy büszt. cca 1850, Ausztria, festett terrakotta, fa talapzaton, jelzett, kis sérülésekkel, m: 54 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3142691
12805
481
0
140000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Ashot Baghdasaryan (1957-): Fogathajtó.. Patinázott öntött bronz, márványtömb talapzaton. Jelzett, 26x21 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3117525
12806
481
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Szervátiusz Jenő (1903-1984): Koldus. Faragott fa, jelzett, "Szervátiusz 1920" 36 cm Sérült, kissé hiányos / Carved wood, signed.
Das Lot is nicht erreichbar
2650009
12807
481
0
100000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Tar István (1910 - 1971): Gerendai Tibor, újpesti fényképész édesanyja. Bronz falplasztika, jelzett, 41x31 cm
Das Lot is nicht erreichbar
3094210
12808
481
0
110000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Lányi Dezső (Leindorfer Ignác) (1879-1951): Fiúfej. Öntött bronz, kerek márvány talpon. : 39 cm, j: elől Lányi D. 934.
Das Lot is nicht erreichbar
3029924
12809
481
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Törpe. 2001, faragott fa. Jelzett, m: 36 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
3029933
12810
481
0
120000
Sculptures, statuettes, plaques
Kunstobjekte & Papier
1
Katona Zsuzsa (1951-): Űr. 1992, faragott fa. Jelzett, m: 51 cm /// Munkácsy-díjas szobrászművész. Fából vagy kőből faragott, ritkábban mintázott, bronzból öntött, általában homloknézetre komponált, idolszerű, időtlenséget sugárzó figurákat alkot, amelyeknek teste sokszor üreges, kéregszerű. Szobrainak felületén kozmikus utalásokat hordozó ráfestések, karcolások jelennek meg."
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse