Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Beszédes János László (1874-1922): Juhász a kutyájával. Patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett, m: 49 cm /// CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL/ONLY PERSONAL COLLECTION
12798.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

12799.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00

Isidore Bonheur (francia, 1927-1901) szobrász, Hippolyte Peyrol (1832-1921) öntőmester: Disznót etető férfi. cca, 19. sz. vége, patinázott bronz, elvált fa talapzaton, jelzett a szobron, I. Bonheur, oldalán: PEYROL, szobor 19x23 cm
12800.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Tóth Kristóf (1990-): Korcsolyázók. Öntött, patinázott bronz, márvány talapzaton, jelzett: Tóth K., m: 38 cm
12801.

Rufpreis:
150 000 HUF
406,50
468,75

Kerényi Jenő (1908-1975): Mária a kisdeddel. cca 1940, mázas terrakotta, jelzett, kis sérülésekkel, m: 38 cm
12803.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

12804.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

12805.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

12806.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12807.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

12808.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

12809.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

12810.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF