Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3029519
12811
481
120000
Sculptures, statuettes, plaques
2966684
12812
481
80000
cca 1900-1920 Pierre Jules Mene (1810-1879) után: Vainqueur!!! (Győztes!!!) 1866. Patinázott bronz, márvány talapzaton, öntési pecséttel is jelezve, hibátlan, talapzaton kis kopással, 43x23x35 cm / cca 1900-1920 After Pierre Jules Mene (1810-1879): Vainqueur!!! (Winner!!!) 1866. Patinated bronze on marble pedestal. Signed, flawless, with small wear in pedestal, 43x23x35 cm KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK! / ONLY PERSONAL COLLECTION AT OUR OFFICE! 3221592
12813
481
26000
3289188
12814
481
Kiss György (1943-): Repülés I-V. 5 darabból álló plasztika sorozat, bronz, 1986, 2/7 jelzett, d: 14-16 cm 3289108
12815
481
15000
Várhelyi György (1942- ): Magyar felkelések története. 6 darabos bronz plakett sorozat, mely szocialista realista stílusban ábrázolja a magyar történelem felkeléseit, jelzett, 10x10 cm 3290151
12816
481
Bottyán-Kiss Mihály hagyatékából 18 darab klf faragott tárgy, közte faragott csont, faragott nyelű kések, faragott dobozok, figurák, stb, közte rovásírás díszítéses darabokkal. 3259498
12817
481
Nevető Buddha szobor faragott fa 14x11 cm 3284057
12818
481
Boros Attila: Kentaur szobrának kicsinyített mása, márvány talapzaton, m: 22,5 cm 3284063
12819
481
Jelzés nélkül: Huszár. Bronz szobor, márvány talapzaton, m: 17,5 cm 3284373
12821
481
Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
3282616
12822
481
80000
Ganz és Társa bronz vaddisznó. cca 19. sz. utolsó harmada, bronz, fa talapzaton, jelzett, 25x16 cm 3282626
12823
481
Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF