Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 147

12811.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

12812.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

12813.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

Kiss György (1943-): Repülés I-V. 5 darabból álló plasztika sorozat, bronz, 1986, 2/7 jelzett, d: 14-16 cm
12814.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50
19

Várhelyi György (1942- ): Magyar felkelések története. 6 darabos bronz plakett sorozat, mely szocialista realista stílusban ábrázolja a magyar történelem felkeléseit, jelzett, 10x10 cm
12815.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88
10

Bottyán-Kiss Mihály hagyatékából 18 darab klf faragott tárgy, közte faragott csont, faragott nyelű kések, faragott dobozok, figurák, stb, közte rovásírás díszítéses darabokkal.
12816.

Rufpreis:
10 000 HUF

Nevető Buddha szobor faragott fa 14x11 cm
12817.

Rufpreis:
3 000 HUF

Boros Attila: Kentaur szobrának kicsinyített mása, márvány talapzaton, m: 22,5 cm
12818.

Rufpreis:
8 000 HUF
27

Jelzés nélkül: Huszár. Bronz szobor, márvány talapzaton, m: 17,5 cm
12819.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25
10

Kútvölgyi Mihály (1944-2023): Egy vérből valók vagyunk. Faragott gyümölcsfa, jelzés nélkül, m: 51 cm /// Proveniencia: az alkotó hagyatékából, saját címadásával.
12821.

Rufpreis:
10 000 HUF

Ganz és Társa bronz vaddisznó. cca 19. sz. utolsó harmada, bronz, fa talapzaton, jelzett, 25x16 cm
12822.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Erwin Huber bronz dombormű: Mária a kisdeddel, jelzett, 16x7 cm
12823.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF