Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 147

Kótai József (1940- ): Agamemnon. Zománcozott réz plakett, jelzett, hibátlan, 15x18 cm
12852.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00
16

Gondolkodó Krisztus faragott fa szobor, jelzett, m: 23 cm
12853.

Rufpreis:
2 400 HUF

Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
12854.

Rufpreis:
3 000 HUF

Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm
12855.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ismeretlen szobrász: Nő seprűvel. Bronz szobor, m: 26,5 cm
12856.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Ismeretlen szobrász: Fiú díszmagyarban. Bronz szobor, m: 18 cm
12857.

Rufpreis:
12 000 HUF

Afrikai szobor, faragott fa 55 cm
12858.

Rufpreis:
5 000 HUF

Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm
12859.

Rufpreis:
5 000 HUF

Fenyvesi Márta (1956 - ): Perdület. In memoriam Dienes Valéria. Orkesztika. Bronz. Jelzett. 32 cm
12860.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
12861.

Rufpreis:
3 000 HUF

12862.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

12863.

Rufpreis:
75 000 HUF
203,25
234,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF