Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 147
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3279698
12852
481
Sculptures, statuettes, plaques
Kótai József (1940- ): Agamemnon. Zománcozott réz plakett, jelzett, hibátlan, 15x18 cm 3265324
12853
481
Gondolkodó Krisztus faragott fa szobor, jelzett, m: 23 cm 3270857
12854
481
Horváth Anna (1924 - 2005): Női fej. Jelzés nélkül, 14x9 cm
3270849
12855
481
Cs. Kovács László /1929-2001/: Medve. Faragott kő, jelzett, 12x12 cm
3270374
12856
481
Ismeretlen szobrász: Nő seprűvel. Bronz szobor, m: 26,5 cm 3270371
12857
481
Ismeretlen szobrász: Fiú díszmagyarban. Bronz szobor, m: 18 cm
3269412
12858
481
Afrikai szobor, faragott fa 55 cm
3269410
12859
481
Afrikai ébenfa szobor, faragott 35 cm
3269826
12860
481
90000
Fenyvesi Márta (1956 - ): Perdület. In memoriam Dienes Valéria. Orkesztika. Bronz. Jelzett. 32 cm 3265837
12861
481
Madonnát ábrázoló plasztikus fali dísz. 16 cm
2998187
12862
481
2657996
12863
481
75000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF