Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 289

Petneki Áron: Krakkó. Magyarok nyomában külföldön. Bp., 2009., Enciklopédia Kiadó. Fekete-fehér illusztrált. Kiadói papírkötés. Új állapotban
19176.

Rufpreis:
1 400 HUF

Gyarmati György A parlament korlátjánál- Negyedszázad a váci Duna-parton Vác, 2003. Cent Könyvek, Kiadói kartonált papírkötésben. 293p.
19177.

Rufpreis:
1 000 HUF

Mednyánszky Alajos: Festői utazás a Vág folyón, Magyarországon (1825). Ford.: Soltész Gáspár. Bp., 1981, Európa. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19178.

Rufpreis:
1 400 HUF

19179.

Rufpreis:
1 200 HUF

19180.

Rufpreis:
1 600 HUF

Roger Few: Vadregényes tájakon. Földünk még létező vadonjai. Bp., 1995, Magyar Könyvklub. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19181.

Rufpreis:
1 200 HUF

19182.

Rufpreis:
1 600 HUF

cca 1940 Székesfehérvár utazási prospektus fekete-fehér fotókkal, olasz nyelven. A fényképek Tóth Károly székesfehérvári műtermében készültek.
19183.

Rufpreis:
2 800 HUF

19184.

Rufpreis:
2 000 HUF

19185.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

19186.

Rufpreis:
1 200 HUF

Plüschow: Günther: Vitorláson a csodák országába. Bp., Dante. A világ körül útirajzok - utazók. Kiadói egészvászon kötésben
19187.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF