Bücher: Reise und Ortgeschichte

Zahl der Lose: 289

Peter Salwen: Galápagos: Az elveszett paradicsom. Ford.: Balla Péter. Kaposvár, 1994, Holló és Társa. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19152.

Rufpreis:
1 400 HUF

Alaskan Wildlife. Photographs by Tom Walker. Text by Marydith Beeman. Portland,én.,Graphic Arts Center Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott kemény-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
19153.

Rufpreis:
1 400 HUF

Tarnów. Kraków, 1975, Krajowa Agencja Wydawnicza RSW "Prasa-Ksiazka-Ruch". Gazdag fekete-fehér képanyaggal illusztrálva. Lengyel nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban.
19154.

Rufpreis:
1 600 HUF

Hans Dernschwam: Erdély-Besztercebánya-Törökországi útinapló. Bibliotheca Historica. Közreadja: Tardy Lajos. Bp., 1984, Európa. Aranyozott egészbőr kötésben, papír védőborítóval. Készült 6000 példányban.
19155.

Rufpreis:
1 600 HUF

19156.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Szegő György Haba Péter 111 év -111 híres ház - 150 magyar építész B+V Medical, 2003 248p. Kiadói kartonált papírkötésben. papír védőborítóval
19157.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

19158.

Rufpreis:
10 000 HUF

19159.

Rufpreis:
10 000 HUF

19160.

Rufpreis:
6 000 HUF

19161.

Rufpreis:
2 800 HUF

19162.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

19163.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF