Alaskan Wildlife. Photographs by Tom Walker. Text by Marydith Beeman. Portland,én.,Graphic Arts Center Publishing. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kopott kemény-kötés, kissé kopott kiadói papír védőborítóban.
Maximilian Raoul: Histoire pittoresque du Mont-Saint-Michel, et de tombelene. Ornée de quatorze gravures a l'eau-forte. Paris, 1833, Abel Ledoux, 2+281 p.+14 (rékarcok) t. + 1 (kihajtható Normandia térkép) t. Korabeli félbőr-kötés, kopott borítóval, foltos, sérült gerinccel, az elülső tábla laza, foltos lapokkal.
Rogers, Agnes: Metropolis. An American City in Photographs. New York and London, 1934, Harper & Brothers Publishers. Kiadói kartonált kötés, sérült papír védőborítóval, sérült gerinc, ajándékozási sorokkal, kopottas állapotban.
Henri Feuilleret: Le détroit de Magellan, sc?nes, tableaux, récits de l'Amérique australe. Tours, 1885, Alfred Mame et Fils, 1 (címkép) t.+238+1 p. Francia nyelven. Korabeli félpergamen-kötés, kopott, foltos borítóval, az első két lapon a lapok sarkain szöveget nem érintő hiánnyal, az utolsó két lapon lap szélén kis sérülésekkel, kissé foltos lapokkal.
Hunfalvy János: Magyarország és Erdély eredeti képekben. I-III. köt. Ludwig Rohbock illusztrációival. Bp., 1987, Európa. Reprint kiadás. Kiadói aranyozott műbőr-kötés, jó állapotban, kiadói kissé sérült papírtokban, kísérőfüzettel.
Leidenfrost Gyula (1885-1967): Keserű tenger. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp.,[1936], Franklin. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kisebb kopásnyomokkal a gerincen és a hátsó kötéstáblán, egyébként szép állapotban.