Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 91

20613.

Rufpreis:
1 800 HUF

20614.

Rufpreis:
1 400 HUF

V. Toporkov: Sztanyiszlavszkij a próbákon. Visszaemlékezések. 1952, Művelt Nép Könyvkiadó. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20615.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

20616.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Radiológia. Szerk.: Fráter Loránd. Bp., 2010., Medicina. 3. kiadás. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, aláhúzásokkal.
20617.

Rufpreis:
2 400 HUF

20618.

Rufpreis:
300 HUF
0,81
0,94

Jakab László: Elektrokardiographia gyakorló orvosok számára. Bp., 1941, Novák Rudolf. 2. kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kopott borítóval.
20619.

Rufpreis:
700 HUF
1,90
2,19

20620.

Rufpreis:
400 HUF
1,08
1,25

Weidlinger Imre: A nyombélfekély és a gyomorsavtúltengés új gyógymódja. Bp.,én., Novák Rudolf, 64 p. Kiadói papírkötés. + László Magda - Pikler Emmi: Hogyan fürösszük a csecsemőt? Csecsemőgondozástan I. Bp., 1951., Egészségügyi Könyv- és Lapkiadó, 92 p. Átkötött papírkötés, a könyvtest elvált a borítótól, sérült gerinccel.
20621.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

Móczár László: Állathatározó. II. köt. Szerk.: - -. Szocialista Nevelés Könyvtára 8. szám. Bp., 1950., Közoktatásügyi Vállalat, (Egyetemi-ny.) Kiadói egészvászon-kötés.
20622.

Rufpreis:
500 HUF
1,36
1,56

20623.

Rufpreis:
200 HUF
0,54
0,63

20624.

Rufpreis:
8 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF