Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 91

Charles Darwin: Az ember származása és a nemi kiválasztás I-II. kötet. Ford.: Dr. Entz Géza, Dr. Fülöp Zsigmond, Dr. Madzsar József. Bp.,1923, Athenaeum,398+2 p.;327 p.+ XXXVII t. Második kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, de belül jó állapotban.
20588.

Rufpreis:
2 800 HUF

Magyar-Latin és latin-magyar nagygomba névjegyzék. Bp., 2004. Magyar Mikológiai Társaság. Kiadói papírkötésben.
20589.

Rufpreis:
1 400 HUF

20590.

Rufpreis:
1 200 HUF

Brehm Alfréd: Az állatok világa. - - ,,Tierleben" című nagy művének magyarba átültetett kiadása. 10. köt.: Alsórendű gerinctelen állatok. (Héjjasok, puhatestüek, tüskésbőrüek, zsákállatok, molluszkoideák, férgek, tömlőbelüek és véglények.) Bp., 1907, Légrády. Első magyar nyelvű kiadás. Gazdag szövetközti és egészoldalas képanyaggal, közte kromolitográfiákkal. Kiadói aranyozott gerincű félbőr-kötés, kissé kopott, sérült borítóval és gerinccel, helyenként kissé foltos lapokkal, több lap kijár.
20591.

Rufpreis:
2 400 HUF

20592.

Rufpreis:
1 000 HUF

20593.

Rufpreis:
1 200 HUF

Velhagen, Karl: Tafeln zur Prüfung des Farbensinnes. Leipzig, 1974, VEB Georg Thieme, 13 p.+ 15 (színlátás tesztelésére szolgáló színes táblák) t. Német nyelven. Kiadói nyl-borítóban, egy tábla hiánnyal, kissé büdös.
20594.

Rufpreis:
2 400 HUF

A. J. Lebegyinszkij: A csillagok világában. Bp., 1950, Szikra. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20595.

Rufpreis:
2 400 HUF

Strasser V. Benő: Fizika I.-II. Bp., 1930. Szerzői. Kertész nyomda, Karcag, 307p., 297p. Kiadói papírkötésben, a relativitáselméletet is már tárgyaló, ritka mű.
20596.

Rufpreis:
2 400 HUF

Iskolai matematika könyvek: Horti Henrik: Rajzoló geometria 1-3, planimetriei alaktan. BP., 1910. Franklin. + Lévay Ede: Számtan. Bp., 1918. Athenaeum. Korabeli félvászon kötésben
20597.

Rufpreis:
2 000 HUF

Iskolai matematika könyvek: Szenes Adolf: Gyakorlati méréstan, Bp., 1914 Franklin + Suppán-Szirtes: Planimetriai alaktan. Bp., 1922. Franklin. Félvászon kötésekben
20598.

Rufpreis:
2 400 HUF

Dr. Pogány Béla: Fizika gépészmérnök hallgatók számára. Bp., 1939, Németh József műszaki könyvkiadó. 479p. Kiadói papírkötésben
20599.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF