Bücher: Naturwissenschaft, Medizin

Zahl der Lose: 91

Dr. Szécsi Jenő (szerk.): Törvényszéki orvostan. Törvényszéki orvosok, bírák valamint jog- és orvostanhallgatók számára. Bp., 1906, Mai Henrik és Fia, 164 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, jó állapotban, néhány kissé koszos lappal. Ritka!
20600.

Rufpreis:
2 800 HUF

Dr. Klug Lipót:A projektív geometria elemei Bp., 1892 Franklin-Társulat. 272p. Kiadói papírkötésben. A tárgyban magyar nyelven első, úttörő jellegű alapmű.
20601.

Rufpreis:
2 400 HUF

Schumann, Walter: Drágakő Biblia. H.n., Kőország és Glória. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20602.

Rufpreis:
1 800 HUF

Iskolai földrajz könyvek: Kalmár-VArga: Földrajz I-II. Bp., 1929. Szent István társulat. Kiadói illusztrált papírkötésben, jó állapotban
20604.

Rufpreis:
2 400 HUF

Képek a gyógyítás múltjából. Orvostörténeti közlemények. Szerk.: Antall József. Bp., 1972, papírkötés, jó állapotban.
20605.

Rufpreis:
1 400 HUF

Silló-Seidl György: Semmelweis halála. Orvostörténelmi beszámoló. Frankfurt a. M., 1977. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
20606.

Rufpreis:
1 600 HUF

1934-1935 2 db Értesítő az Erdélyi Múzeum-Egyesület Orvostudományi Szakosztályából. XLV., I. újfolyam, I. füzet 1922-1932 és és XLVI. évf., II. újfolyam, 1932-1933. Szerk.: Veress Ferenc és Koleszár László. Kolozsvár, 1934-35, Erdélyi Múzeum-Egyesület. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
20607.

Rufpreis:
1 800 HUF

20608.

Rufpreis:
1 600 HUF

Cholnoky Jenő: A levegő fizikai földrajza. Bp., 1903, Magyar Földrajzi Intézet., 333 p + 6 t. Javított egészvászon kötésben
20609.

Rufpreis:
1 600 HUF

H. W. Loon: Nézz körül a földön. A földrajz kistükre. A szerző színes és egyszínű rajzaival. Fordította Havas József. Bp.,1933, Dante. Kiadói egészvászon kötés, a borítón kis kopásnyomokkal, foltokkal.
20610.

Rufpreis:
800 HUF

20611.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

20612.

Rufpreis:
5 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF