Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE - A nagy árvíz emlékére - Wesselényi Miklós / Pesti árvíz 1838" Ag emlékérem kapszulában, peremén "SZG" jelzéssel (35,97g/0.835/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) folt Adamo BP26
31746.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1988. "MÉE Székesfehérvár - Török kivonulásának 300. évfordulója" Br és Ag emlékérem pár, peremen "SZG" jelzéssel (35,25g/0.835/42,5mm) T:PP,UNC fo., ujjlenyomat
31747.

Rufpreis:
10 000 HUF

31748.

Rufpreis:
1 600 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "MÉE Székesfehérvár / Albert király 1437-1439" kétoldalas Ag emlékérem (35,95g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SF12
31749.

Rufpreis:
12 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1989. "120 éves a szegedi Pick Szalámigyár" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31750.

Rufpreis:
1 800 HUF

Fritz Mihály (1947-) ~1991. "II. János Pál pápa - MÉE / Pannonia Hungariae" jelzetlen Ag emlékérem kapszulában (~5,5g/21mm) T:AU (eredetileg PP)
31751.

Rufpreis:
8 000 HUF

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" aranyozott bronz emlékérem (42,5mm) T:PP fo.
31752.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Fritz Mihály (1947-) 1991. "Megszálló szovjet csapatok kivonulása / Pax vobis - Béke veletek / KONYEC" jelzett Ag emlékérem (156,59g/0.925/65mm) T:UNC (eredetileg PP) patina
31753.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

Fritz Mihály (1947-) 1993. "120 éve tanácsi jogú város Kaposvár - 25 éves az Éremgyűjtő Csoport / Kelta Oppidum és verde - Szalacska" Ag és bronz emlékérem pár (35,89g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU,PP Adamo KV3
31754.

Rufpreis:
14 000 HUF
37,94
43,75

Fritz Mihály (1947-) 1996. "100 év a fényért / A Tungsram 100 éves fennállásának emlékére 1896-1996" ezüstözött fém emlékérem dísztokban (42,5mm) T:AU patina
31755.

Rufpreis:
2 000 HUF

Fülöp Zoltán (1951-2004) 1978. "Koronázási jelvények" kétoldalas jelzett Ag emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (27,36g/0.925/42,5mm) T:AU (eredetileg PP) patina
31756.

Rufpreis:
10 000 HUF

Fűz Veronika (1951-) 1994. "Balassi Bálint halálának 400. évfordulója / Életünket, amellyel sorsunknak tartozunk, fordítsuk a haza üdvére" Ag emlékérem (36,15g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP)
31757.

Rufpreis:
9 500 HUF
25,75
29,69

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF