Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott kétoldalas Cu emlékérem kapszulában (65mm) T:AU (PP)
31698.

Rufpreis:
3 000 HUF

31699.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

31700.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU
31701.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos" Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
31702.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja" egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
31703.

Rufpreis:
8 000 HUF

Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly" Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
31704.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VI. - 1949-1959" fényezett, kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,30g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP )
31705.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
13

Bognár György (1944-) 1995. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" Ag és bronz emlékérem pár (34,66g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS14
31706.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" Ag és bronz emlékérem pár (34,84g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS15
31707.

Rufpreis:
13 000 HUF
35,23
40,63

Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU
31708.

Rufpreis:
1 600 HUF

Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly" Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
31709.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF