Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3238535
31698
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "Mindszenty József Bíboros Hercegprímás 1892-1975" aranyozott kétoldalas Cu emlékérem kapszulában (65mm) T:AU (PP) 3181687
31699
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1991. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Láhner György " Ag és bronz emlékérem pár (34,81g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS10
3181680
31700
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1992. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (35,14g/0.640/42,5 mm) T:UNC patina Adamo GS11
3279765
31701
480
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "Vitéz Nagybányai Horthy Miklós / Itthon hazai földben" bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:UNC,AU 3181674
31702
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1993. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Aulich Lajos " Ag és bronz emlékérem pár (34,51g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS12
3236719
31703
480
Numismatik
Bognár György (1944- ) ~1993. "Megbékélés napja " egyoldalas, öntött bronz plakett (94mm) T:AU,XF
3181734
31704
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1994. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Leiningen-Westerburg Károly " Ag emlékérem (34,59g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS13
3278271
31705
480
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "MÉE - Ferencvárosi Torna Club FTC VI. - 1949-1959" fényezett, kétoldalas, peremén jelzett Ag emlékérem (31,30g/0.925/42,5mm) T:UNC (eredetileg PP ) 3181690
31706
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1995. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Török Ignác" Ag és bronz emlékérem pár (34,66g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS14 3181673
31707
480
13000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / Schweidel József" Ag és bronz emlékérem pár (34,84g/0.640/42,5 mm) T:UNC Adamo GS15 3281165
31708
480
Numismatik
Bognár György (1944-) 1996. "Magyar Vasút - 150 Éve Európában, Pest-Buda" kétoldalas bronz emlékérem kapszulában (42,5mm) T:AU 3181740
31709
480
11000
Numismatik
Bognár György (1944-) 1997. "MÉE Gyöngyösi Csoport - Aradi Vértanúk / gr. Vécsey Károly " Ag emlékérem (34,76g/0.640/42,5mm) T:UNC patina Adamo GS16
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF