Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 329
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3180190
31722
480
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért " kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
3256590
31723
480
4400
Numismatik
Csillag István (1881-1968) 1913. "lovag Falk Zsigmond 70 éves nyomdászságának emlékére" bronz emlékplakett (47x60mm) T:AU,XF
3279790
31724
480
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): 1979. "Otthon Kiállítás 1979 " kétoldalas öntött bronz kiállítási érem, eredeti dísztokban (94mm) T:AU
2973950
31725
480
Numismatik
Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021) 1989. "1956-1989 Vértanúink emlékére" MDF alpakka emlékérem műbőr tokban, tanúsítvánnyal (42,5mm) T:BU 3169603
31726
480
Numismatik
Csontos László (1925-2013) 1977. "A nagy októberi szoc. forradalom 60. évfordulója alkalmából " kétoldalas, öntött bronz plakett (~99mm) T:AU
3201491
31727
480
Numismatik
Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (12,06g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP) 3281106
31728
480
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen " kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo DE1
3281199
31729
480
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1972. "Id. Kerpely Antal / 100 éves a NME Vaskohászattani Tanszéke" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU 3260316
31730
480
6500
Numismatik
Csúcs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro Memor Urbe Centen" jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~25g/0.835/42,5mm) T:PP patina 3180187
31731
480
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét " bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
3235687
31732
480
Numismatik
Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" bronz emlékérem hiányos ÁPV tokban + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU 3041386
31733
480
Numismatik
Csucs Viktória (1934-) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem plomba nélküli ÁPV tokban (42,5mm) T:AU Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF