Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 329

Búza Barna (1910-2010) ~1980. "Kiskunhalas város Tanácsától / Városfejlesztési munkáért" kétoldalas, öntött bronz plakett, peremén névre szóló gravírozással (82mm) T:AU
31722.

Rufpreis:
8 000 HUF

Csillag István (1881-1968) 1913. "lovag Falk Zsigmond 70 éves nyomdászságának emlékére" bronz emlékplakett (47x60mm) T:AU,XF
31723.

Rufpreis:
4 400 HUF
11,92
13,75

Csíkszentmihályi Róbert (1940-2021): 1979. "Otthon Kiállítás 1979" kétoldalas öntött bronz kiállítási érem, eredeti dísztokban (94mm) T:AU
31724.

Rufpreis:
16 000 HUF
43,36
50,00

31725.

Rufpreis:
1 200 HUF

Csontos László (1925-2013) 1977. "A nagy októberi szoc. forradalom 60. évfordulója alkalmából" kétoldalas, öntött bronz plakett (~99mm) T:AU
31726.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Csóka Zsuzsanna (1962-) 1996. "Millecentenárium Honfoglalás 896-1996" aranyozott, peremén jelzett Ag emlékérem (12,06g/0.925/35mm) T:UNC (eredetileg PP)
31727.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1970. "Budapesti Éremgyűjtők Vándorgyűlése - Debrecen" kétoldalas bronz emlékérem (42,5mm) T:XF Adamo DE1
31728.

Rufpreis:
3 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1972. "Id. Kerpely Antal / 100 éves a NME Vaskohászattani Tanszéke" kétoldalas bronz emlékérem (50mm) T:AU
31729.

Rufpreis:
1 800 HUF

Csúcs Viktória (1934-1993) 1973. "Pest - Buda - Óbuda - 1873 / Budapest 1973 - Pro Memor Urbe Centen" jelzett Ag emlékérem plombált ÁPV tokban (~25g/0.835/42,5mm) T:PP patina
31730.

Rufpreis:
6 500 HUF
17,62
20,31

Csucs Viktória (1934-) 1974. "Tudomány és Technika Háza Kecskemét" bronz plakett, eredeti tokban (88mm) T:UNC
31731.

Rufpreis:
5 000 HUF

Csucs Viktória (1934-1993) 1979. "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete 1969-1979" kétoldalas bronz emlékérem sérült műanyag tokban (42,5mm) + Fritz Mihály (1947- ) 1980. "József Attila / Magyar Éremgyűjtők Csongrád Megyei Szervezete 1980. Szeged - Makó" bronz emlékérem hiányos ÁPV tokban + Bognár György (1944-) 1984. "Salgótarján felszabadulásának 40. évfordulója / MÉE Nógrád megyei szervezete" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU
31732.

Rufpreis:
2 000 HUF

31733.

Rufpreis:
1 200 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF