Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2-
32019.

Rufpreis:
4 000 HUF

32020.

Rufpreis:
4 000 HUF

~1900. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem, díszítménnyel, illetve biciklikerék díszítménnyel (36mm) T:XF ezüstözés lekopott
32021.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1920-1930. "Nemzeti Vívó Club" bronz emlékplakett (28x50mm) T:XF,VF
32022.

Rufpreis:
3 000 HUF

~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina
32023.

Rufpreis:
5 000 HUF

1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina
32024.

Rufpreis:
1 800 HUF

1929. "Bihar Vármegye Levente Versenye" kétoldalas bronz emlékérem, egyik oldalán "Nagyléta - 1929", a másikon pedig "Körzeti verseny" gravírozással (40mm) T:VF több ph.
32025.

Rufpreis:
2 000 HUF

32026.

Rufpreis:
3 000 HUF

1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF
32027.

Rufpreis:
2 000 HUF

32028.

Rufpreis:
3 000 HUF

32029.

Rufpreis:
3 000 HUF

1936. "Miskolc" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "MAK 1936" gravírozással (40mm) T:XF patina
32030.

Rufpreis:
1 800 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF