Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2103075
32019
480
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
Telcs Ede (1872-1948) ~1930. "A Magyar Athletikai Szövetség / Sulydobás Ifj. Bajnok 1933" fémjelzett Ag díjérem hátlapon "ARKANZAS BPEST" gyártói jelzéssel (16.67g/0.800/30,5x30,5mm) T:2,2- 2103091
32020
480
Numismatik
3278752
32021
480
Numismatik
~1900. ezüstözött bronz kerékpáros díjérem, díszítménnyel, illetve biciklikerék díszítménnyel (36mm) T:XF ezüstözés lekopott 3279424
32022
480
Numismatik
~1920-1930. "Nemzeti Vívó Club" bronz emlékplakett (28x50mm) T:XF,VF 3274993
32023
480
Numismatik
~1920. kétoldalas bronz lövészeti díjérem eredeti tokban (49mm) T:AU patina
3281492
32024
480
Numismatik
1928. "25 éves az ILSZ (Ifjúsági Labdarúgó Szövetség)" kétoldalas bronz díjérem (45mm) T:XF,VF patina
3279441
32025
480
Numismatik
1929. "Bihar Vármegye Levente Versenye " kétoldalas bronz emlékérem, egyik oldalán "Nagyléta - 1929 ", a másikon pedig "Körzeti verseny " gravírozással (40mm) T:VF több ph. 3281491
32026
480
Numismatik
~1930. "Budapest Székesfőváros Közlekedési Részvénytársaság Sportegyesülete (a mai BKV Előre SC) a sport terén elért kiváló kiváló érdemek jutalmazására - 1912 / Concordia parvaeres crescunt discordia maximae dilabuntur durateet vosmet rebus servate secundis " ezüstözött bronz díjérem, peremén "BRONZ" jelzéssel (42mm) T:XF patina
3279450
32027
480
Numismatik
1930-~1950. 4db-os díjérem-tétel, közte "Esti Kurir rejtvénykészítő Bajnoksága 1932 február-október" kétoldalas bronz díjérem (40mm) T:XF,VF
3215057
32028
480
Numismatik
2280824
32029
480
Numismatik
3281501
32030
480
Numismatik
1936. "Miskolc" kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "MAK 1936" gravírozással (40mm) T:XF patina Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF