https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Sportpreise und Sportgedenkmedaillen

Zahl der Lose: 102

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph
1
32007.

Iván István (1905-1968) ~1946-1947. Kétoldalas bronz díjérem, hátoldalán "Gyephoki - III. szövetségi díj - M.K.H.SZ." gravírozással (41mm) T:AU kis ph

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,34
EUR
,
5,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás
1
32008.

Iván István (1905-1968) DN "SZOT (Szakszervezetek Országos Tanácsa)" zománcozott, aranyozott fém sport plakett (95x70mm) T:2 kopott aranyozás

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina
1
32009.

Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966" Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 600 HUF
7,05
EUR
,
8,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nyitray Dániel (1890-1971) 1927. "Istennel a hazáért és a királyért / Járási Leventeverseny" bronz emlékérem. Szign.: Nyitray (35mm) T:XF
1
32010.

Nyitray Dániel (1890-1971) 1927. "Istennel a hazáért és a királyért / Járási Leventeverseny" bronz emlékérem. Szign.: Nyitray (35mm) T:XF

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
6
 
Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina
1
32011.

Papp László (1947-) 1990. "Magyar Csapat 1992 - CITIVS, ALTIVS, FORTIVS / Birkózás" a Barcelonában rendezett nyári Olimpia alkalmából készült, jelzetlen Ag emlékérem kapszulában, sorszámozott "1247" tanúsítvánnyal, eredeti dísztokban (30,91g/0.925/42,5mm) T:PP patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
EUR
,
28,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Pincés Puder István (1907-) 1942. "Budapest Székesfőváros XIV. Kerületi Levente Egyesület" kétoldalas hadifém díjérem + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport díjérem (40mm) T:F
1
32012.

Pincés Puder István (1907-) 1942. "Budapest Székesfőváros XIV. Kerületi Levente Egyesület" kétoldalas hadifém díjérem + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport díjérem (40mm) T:F

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
1
32013.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 400 HUF
6,50
EUR
,
7,50
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF  HP 4421.
1
32014.

Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF HP 4421.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
EUR
,
62,50
USD
Zahl der Gebote:
1
 
1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF
1
32015.

1977. "MTK" kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2
1
32016.

Ripszám Henrik (1889-1976) DN "Munkás Testedző Egyesület" Br emlékérem (33mm) T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 400 HUF
3,79
EUR
,
4,38
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
1
32017.

1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger" bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
2 000 HUF
5,42
EUR
,
6,25
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2
1
32018.

Sződy Szilárd (1878-1939) ~1930. "Budapest Székesfőváros Versenydíja" 2xklf méretű Br díjérem (30mm, 41mm), mindkettő mellszalagon T:2

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 400 HUF
9,21
EUR
,
10,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse