Sportpreise und Sportgedenkmedaillen Zahl der Lose: 102
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3105760
32007
480
Sports awards and sports commemorative medals
Numismatik
2620365
32008
480
Numismatik
3281214
32009
480
Numismatik
Kiss Nagy András (1930-1997) "VIII. Atlétikai Európa Bajnokság Budapest 1966 " Kétoldalas bronz emlékérem (52mm) T.:AU,XF patina
3276350
32010
480
Numismatik
Nyitray Dániel (1890-1971) 1927. "Istennel a hazáért és a királyért / Járási Leventeverseny" bronz emlékérem. Szign.: Nyitray (35mm) T:XF 3140644
32011
480
Numismatik
3254855
32012
480
Numismatik
Pincés Puder István (1907-) 1942. "Budapest Székesfőváros XIV. Kerületi Levente Egyesület" kétoldalas hadifém díjérem + 1942. "Bethlen Gábor Polgári Lövész Egyesület" hadifém sport díjérem (40mm) T:F 3252540
32013
480
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" (2x) bronz és Al díjérem "BERÁN N BPEST" gyártói jelzéssel (35mm) T:AU
3193959
32014
480
Numismatik
Reményi József (1887-1977) 1926. "Budapesti Polgári Lövész Egyesület 1696 / Hazádat és királyodat védeni tanuld itt" peremen jelzett Ag emlékérem (36,51g/0.900/45,5mm) T:AU,XF Hungary 1926. "Civilian Rifle Association of Budapest 1696" hallmarked Ag medallion. Sign.: József Reményi (36,51g/0.900/45,5mm) C:AU,XF HP 4421. 3275615
32015
480
Numismatik
1977. "MTK " kétoldalas bronz emlékérem. Szign.: Rétfalvi Sándor (1941-2021) (50mm) T:XF
2102849
32016
480
Numismatik
3235666
32017
480
Numismatik
1984. "VII. Fogathajtó Világbajnokság Szilvásvárad - Eger " bronz emlékérem műanyag keretben. Szign.: Sebestyén Sándor (1949-2010) (42,5mm) T:AU patina
2681826
32018
480
3400
Numismatik
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF