Uhren Zahl der Lose: 65
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3282161
12639
480
180000
Watches
Jaeger -LeCoultre Chronograph Compax Universal Geneve cal 285 kronográfos férfi karóra ca 1950. Nem jár, javításra szorul, korrodált számlap d: 35 mm 3282147
12640
480
220000
Watches
Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm
3274370
12641
480
70000
Watches
Omega de Ville karóra, kézi felhúzós szerkezettel,szép állapotban. d: 30 mm. eredeti dobozával, bőr szíjjal
3143291
12642
480
110000
Watches
2955556
12643
480
30000
Watches
3280233
12644
480
Watches
Kakukkos óra, Nyugatnémet, festett fa. Súlyokkal, 32 cm Működőképes 3279185
12645
480
28000
Watches
Zenélő falióra, zenélő szerkezettel. XIX. sz. vége, javított, működik, szép hangon zenél. Kulccsal, faragott fa tokkal 50 cm 3274222
12646
480
Watches
Német kandallóóra. Kulccsal, hiánnyal, 44x23 cm
3274680
12647
480
Watches
Junghans falióra, kicsit laza résszel, kulccsal, 49x29 cm
3273659
12648
480
Watches
2 db női óra: Seculus és Roamer. Működnek, elem nélkül, eredeti Seculus dobozban d: 26 mm, 22 mm 3273504
12649
480
15000
Watches
cca 1870 Német falióra. Vilmos császár és és apja portréjával. Feles ütős, ingajáratos, réz súlyokkal, sérült, nem müködő állapotban 22x26 cm 3273501
12650
480
Watches
1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF