Uhren

Zahl der Lose: 65

Jaeger-LeCoultre Chronograph Compax Universal Geneve cal 285 kronográfos férfi karóra ca 1950. Nem jár, javításra szorul, korrodált számlap d: 35 mm
12639.

Jaeger-LeCoultre Chronograph Compax Universal Geneve cal 285
kronográfos férfi karóra ca 1950. Nem jár, javításra szorul, korrodált számlap d: 35 mm

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

Omega Seamaster Chronometer cal 751 ca 1970 férfi automata karóra, szép számlappal, Omega bőr szíjjal, eredeti koronával, működőképes, tisztításra szorul d: 38 mm
12640.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Omega de Ville karóra, kézi felhúzós szerkezettel,szép állapotban. d: 30 mm. eredeti dobozával, bőr szíjjal
12641.

Rufpreis:
70 000 HUF
189,70
218,75

12642.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

12643.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Kakukkos óra, Nyugatnémet, festett fa. Súlyokkal, 32 cm Működőképes
12644.

Rufpreis:
5 000 HUF

Zenélő falióra, zenélő szerkezettel. XIX. sz. vége, javított, működik, szép hangon zenél. Kulccsal, faragott fa tokkal 50 cm
12645.

Rufpreis:
28 000 HUF
75,88
87,50

Német kandallóóra. Kulccsal, hiánnyal, 44x23 cm
12646.

Rufpreis:
6 000 HUF

Junghans falióra, kicsit laza résszel, kulccsal, 49x29 cm
12647.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 db női óra: Seculus és Roamer. Működnek, elem nélkül, eredeti Seculus dobozban d: 26 mm, 22 mm
12648.

Rufpreis:
6 000 HUF

cca 1870 Német falióra. Vilmos császár és és apja portréjával. Feles ütős, ingajáratos, réz súlyokkal, sérült, nem müködő állapotban 22x26 cm
12649.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

1872 Tokaj Jonas Weinstock órás áltíl készített parasztóra. Feles ütős, ingajáratos, da dobozban, festett üveg lapos. Sérült üvegekkel. Matricával jelzett. Külső méret 30x35 cm
12650.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF