Uhren

Zahl der Lose: 65

Vekker Hódmezővásárhely Vígh Gyula ca 1940 Működik 18 cm
12651.

Rufpreis:
6 000 HUF

Üveg elemes falióra, elem nélkül, d: 26 cm
12652.

Rufpreis:
1 000 HUF

Hublot eredeti óratok + DKNY óra tok
12653.

Rufpreis:
4 000 HUF

Stanger torziós ingás kvarc szerkezetű asztali óra, üveg burával működik 23 cm
12654.

Rufpreis:
5 000 HUF

Dekoratív óradoboz benne néhány nagyrészt mechanikus kar- és zsebóra.
12655.

Rufpreis:
7 000 HUF
18,97
21,88
27

Antik német ezüstözött vekkeróra, működik, m: 15,5 cm
12656.

Rufpreis:
8 000 HUF

Royal Albert kristály asztali óra, címkével jelzett, m: 15,5 cm
12657.

Rufpreis:
4 000 HUF
16

Tündéres fali quartz óra, kopásokkal, d: 21 cm
12658.

Rufpreis:
1 000 HUF

Antik asztali óra, zsírkő házban, nem működik, m: 13 cm
12659.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

cca 1925 Friedrich Mauthe Schwenninger negyedütős falióra. Kulcs nélkül, házon kis sérülésekkel, m: 80 cm /// KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
12660.

Rufpreis:
10 000 HUF

Kieninger negyedütős kandallóóra, kulccsal, 41x20 cm
12661.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

12662.

Rufpreis:
340 000 HUF
921,41
1 062,50

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF