Skulpturen, Statuetten, Plaketten Zahl der Lose: 83
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3151094
12592
480
4800
Sculptures, statuettes, plaques
Jelzés nélkül: Bohóc. Fém szobor, márvány talapzaton, XX. sz. első fele, 10x8x8 cm 3056323
12593
480
4800
II. János Pál pápa fém büszt, márvány talpazaton, kopással, m: 9 cm
2766665
12594
480
4400
Holland kislány, bronz, márvány talpon, jelzés nélkül, m: 15 cm
3032940
12595
480
11000
Vezénylő lányka. bronz szobrocska. achát talapzaton. 14 cm
3041768
12596
480
Áttört aprólékos keleti csont faragás 24 cm 3039681
12597
480
7500
Afrikai nő. Faragott keményfa, kopással, m: 23 cm
3198527
12598
480
2 darab iparművész domborított réz kép, 20x30 cm 3141335
12599
480
70000
Eskulits Tamás (1947- ): Keresztelő Szent János. Bronz plakett. Jelzett jj., hátoldalán bírálóbizottsági jeggyel, 33,5x31 cm
3253238
12600
480
Keleti faragott csont szobor, sérüléssel, m: 17 cm
3252586
12601
480
Macska a fán - pácolt alumínium szobor, fa talapzatban, m: 26,5 cm
3142679
12602
480
140000
Mamikon Yengibarian (örmény, 1963-): Nőalak. 1991. Márvány talapzaton. Talpazaton kis ütődésekkel, jelzés nélkül, m: 60 cm 3258755
12603
480
120000
Dargay Lajos (1942): Relief, 1976. Fém, a hátoldalán jelzett és Dargay Lajos autográf ajándékozási soraival Major Máté részére, apró kopásnyomokkal. 50x50 cm. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF