Skulpturen, Statuetten, Plaketten

Zahl der Lose: 83

2 db Benczédi Sándor (1912-1998): 2 szobor, Samottos terrakotta. Jelzett a talpán Hibátlan m: 16 cm, 20 cm egyik feje ragasztott
12579.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75
18

Nagy András (1946-).: Csodaszarvas. Vas, címkével jelzett, 28x20 cm
12580.

Rufpreis:
6 000 HUF

Éneklők a padon. Bronz szobor márvány talapzaton, 10x8 cm
12581.

Rufpreis:
5 500 HUF
14,91
17,19

Ismeretlen szobrász: Ölelkezők. Jelzés nélkül, mázfedés hiányokkal, m: 31 cm
12582.

Rufpreis:
5 000 HUF

2 darab faragott szobor, közte keleti bölcs, m: 38 cm
12583.

Rufpreis:
3 000 HUF

cca 20. sz. első fele, Ismeretlen szobrász: Férfi fej. Vastag bronz, m: 13 cm
12584.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Vadászkutya szobra. Patinázott bronz, jelzés nélkül. 36x25 cm
12585.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

Szervátius Tibor? Korpusz. Faragott fa, jelzés nélkül. 33 cm
12586.

Rufpreis:
10 000 HUF

Szabó György (1947-): Alvó. Bronz plakett, farost kereten, jelzett, 14,5x17,5 cm
12587.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Nagy Sándor (1923-2017): Noé bárkája. Faragott kőcsoport, vas és fa apllikáción, jelzés nélkül, h: 40 cm
12588.

Rufpreis:
10 000 HUF

12590.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,46
81,25

12591.

Rufpreis:
48 000 HUF
130,08
150,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF