https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Militaria

Zahl der Lose: 165

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.
1
17283.

Der deutsch-französisch Krieg 1870-1871 redigirt vom Generalstabe. Karten III-IV. Berlin, Mittler u. Sohn. F., benne 28+1 térképpel, (rajtuk: ceruzás bejegyzésekkel, számozásokkal: 21/1, 22/1, 27/2, 30/1, 34/4, 35/5, 36/6, 38/3, 44/2, 44/3, 51/4, 52/7a, 52/7b, 53/11, 54/8, 55/9, 58/7c, 58/7d, 58/7c, 58/7e, 58/7f, 59/12, 60/12, 61/10, 62/2, 63/3, 63/4, 65/6,+1.) Kiadói aranyozott egészvászon-tokban, sérült tokkal, az egyik tok hiányos, a térképeken ceruzás számozásokkal, bejegyzésekkel, de ez alapján nem teljes, de vannak benne más kötetből származó térképek is. Átnézésre szorul.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 200 HUF
11,38
EUR
,
13,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről.
1
17284.

Új Honvédségi Szemle 1991/9. száma. A tartalomban többek között Kelet- és Közép-Európa a Varsói Szerződés megszűnése után, 45 év honvédelmi miniszterei, A tisztképzés jövőjéről.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 000 HUF
2,71
EUR
,
3,13
USD
Zahl der Gebote:
0
 
cca 1950 Egy zacskónyi katonai gomb
1
17285.

cca 1950 Egy zacskónyi katonai gomb

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,55
EUR
,
15,63
USD
Zahl der Gebote:
0
 
Nemzetőrök Szövetsége 1848, 1956, 1989 Miskolc gumibélyegző
1
17286.

Nemzetőrök Szövetsége 1848, 1956, 1989 Miskolc gumibélyegző

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 
1928 Japán lakkműves katonai szakés csésze, "Különleges katonai gyakorlat" kis karccal, d: 10 cm
1
17287.

1928 Japán lakkműves katonai szakés csésze, "Különleges katonai gyakorlat" kis karccal, d: 10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
1
 
I. világháborús ezüstözött fém cigarettatárca, fedelén "3. Weihnachten im Felde 1916" (3. Karácsony a harctéren 1916.) jelvénnyel, "K. u. K. Kriegsfürsorgeamt Wien" (Cs. és kir. Hadsegélyező Hivatal, Bécs) jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban, 9,5x6,5x2 cm
1
17288.

I. világháborús ezüstözött fém cigarettatárca, fedelén "3. Weihnachten im Felde 1916" (3. Karácsony a harctéren 1916.) jelvénnyel, "K. u. K. Kriegsfürsorgeamt Wien" (Cs. és kir. Hadsegélyező Hivatal, Bécs) jelzéssel. Megkímélt, jó állapotban, 9,5x6,5x2 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
EUR
,
56,25
USD
Zahl der Gebote:
1
 
cca 1940, Camillus New York katonai zsebkés, jelzett, kopással, összecsukva h: 10 cm
1
17289.

cca 1940, Camillus New York katonai zsebkés, jelzett, kopással, összecsukva h: 10 cm

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
8 500 HUF
23,04
EUR
,
26,56
USD
Zahl der Gebote:
3
 
Katonai tájoló, bőr tokjában
1
17290.

Katonai tájoló, bőr tokjában

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
3 000 HUF
8,13
EUR
,
9,38
USD
Zahl der Gebote:
1
 
Nemzetőrök Szövetsége Miskolc gumibélyegző
1
17291.

Nemzetőrök Szövetsége Miskolc gumibélyegző

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 200 HUF
8,67
EUR
,
10,00
USD
Zahl der Gebote:
0
 

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Auktionshaus

  • Adresse: 1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
  • Anschrift: 1244, Budapest Pf. 979.
  • Telefon: +36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
  • E-mail : icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m
  •  
  • Öffnungszeiten:
  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Galerie

Unsere Seiten

© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb

Gesamtsumme:

Weiter einkaufen
  Zur Kasse