Militaria Zahl der Lose: 165
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3256862
17271
480
Military
3254476
17272
480
Military
cca 1910 Katonai csoportkép, közöttük egy kukta is. 30x24 cm
3261703
17273
480
Military
Cziegler Gusztáv altábornagy (1885-1966) porosz-osztrák háborúról szóló hadtörténeti jegyzete. térképekkel, német nyelven. 7 térkép + kb 20 oldal
3258427
17274
480
Military
II. világháborús ejtőernyős katonai öv / WW. II. miilitary parachuters belt 110x10 cm
3187725
17275
480
Military
cca 1900 Tüzér katona portréja, színezett fotó, jelzés nélkül, korabeli, szélein kissé foltos paszpartuban, üvegezett fakeretben, 47,5×38 cm
3237953
17276
480
3800
Military
1829-1871 össz. 5 db német ny. részben katonai okmány, egyik Sopronba (Ödenburg) küldött feladóvevény, átnézésre érdemes
3237977
17277
480
Military
1871 Csathó Lajos (?) levele ismeretlenhez, amelyben nagyváradi hadikötelezettségéről és a Mosonyi 73. honvéd zászlóalj ír, egy beírt oldal, fejléces papíron
3240919
17278
480
Military
4 db I. világháborús demoralizálásra szolgáló propaganda szórlap magyar, cseh, olasz katonáknak. / 4 World War I demoralizing propaganda leaflets for Hungarian, Czech and Italian soldiers. 3042996
17279
480
Military
2698810
17280
480
Military
1865638
17281
480
Military
3049461
17282
480
30000
Military
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF