Militaria

Zahl der Lose: 165

Hajó iránytű, m: 8 cm
17271.

Hajó iránytű, m: 8 cm

Rufpreis:
4 000 HUF

cca 1910 Katonai csoportkép, közöttük egy kukta is. 30x24 cm
17272.

Rufpreis:
2 400 HUF

Cziegler Gusztáv altábornagy (1885-1966) porosz-osztrák háborúról szóló hadtörténeti jegyzete. térképekkel, német nyelven. 7 térkép + kb 20 oldal
17273.

Rufpreis:
2 400 HUF

II. világháborús ejtőernyős katonai öv / WW. II. miilitary parachuters belt 110x10 cm
17274.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,78
56,25

cca 1900 Tüzér katona portréja, színezett fotó, jelzés nélkül, korabeli, szélein kissé foltos paszpartuban, üvegezett fakeretben, 47,5×38 cm
17275.

Rufpreis:
6 000 HUF

1829-1871 össz. 5 db német ny. részben katonai okmány, egyik Sopronba (Ödenburg) küldött feladóvevény, átnézésre érdemes
17276.

Rufpreis:
3 800 HUF
10,30
11,88

1871 Csathó Lajos (?) levele ismeretlenhez, amelyben nagyváradi hadikötelezettségéről és a Mosonyi 73. honvéd zászlóalj ír, egy beírt oldal, fejléces papíron
17277.

Rufpreis:
2 400 HUF

4 db I. világháborús demoralizálásra szolgáló propaganda szórlap magyar, cseh, olasz katonáknak. / 4 World War I demoralizing propaganda leaflets for Hungarian, Czech and Italian soldiers.
17278.

Rufpreis:
9 000 HUF
24,39
28,13

17279.

Rufpreis:
6 000 HUF

17280.

Rufpreis:
2 000 HUF

17281.

Rufpreis:
8 000 HUF

17282.

Rufpreis:
30 000 HUF
81,30
93,75

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF