Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 168
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3276914
22036
480
80000
Jewellery and precious metal items
Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g
3100883
22037
480
140000
3136255
22038
480
120000
3282585
22039
480
110000
3282586
22040
480
110000
2998185
22041
480
100000
3274865
22042
480
95000
14K arany (Au) gyűrű citrinnel ékítve jelzett, mesterjegyes, br 7,6 g, m: 62 3274846
22043
480
90000
14K arany (Au) nyaklánc porcelán lóherés zománcozott medállal jelzett, 5,29 g,, 56 cm 3276878
22044
480
90000
Arany (Au) 14K finoman cizellált nyitható képtartó medál, jelzett, 2,5×1,5 cm, nettó: 4,7 g
3274883
22045
480
80000
18K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal (0,2 ct) és gyönggyel ékítve j.n. br 3,45 g m: 54
3274914
22046
480
80000
Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
3274919
22047
480
80000
2 db gyűrű 14k arany (Au) türkizekkel ékítve, jn. br 5,1 g m: 51, 53
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF