Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 168

Arany (Au) 18K piros korallos kerek fülbevalópár, jelzett, d: 1,2 cm, bruttó: 4,2 g
22036.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

22037.

Rufpreis:
140 000 HUF
379,40
437,50

22038.

Rufpreis:
120 000 HUF
325,20
375,00

22039.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

22040.

Rufpreis:
110 000 HUF
298,10
343,75

22041.

Rufpreis:
100 000 HUF
271,00
312,50

14K arany (Au) gyűrű citrinnel ékítve jelzett, mesterjegyes, br 7,6 g, m: 62
22042.

Rufpreis:
95 000 HUF
257,45
296,88

14K arany (Au) nyaklánc porcelán lóherés zománcozott medállal jelzett, 5,29 g,, 56 cm
22043.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

Arany (Au) 14K finoman cizellált nyitható képtartó medál, jelzett, 2,5×1,5 cm, nettó: 4,7 g
22044.

Rufpreis:
90 000 HUF
243,90
281,25

18K arany (Au) gyűrű, gyémántokkal (0,2 ct) és gyönggyel ékítve j.n. br 3,45 g m: 54
22045.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

Többpántos gyűrű türkiz kövekkel díszítve, m: 56
22046.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

2 db gyűrű 14k arany (Au) türkizekkel ékítve, jn. br 5,1 g m: 51, 53
22047.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,80
250,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF