Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall Zahl der Lose: 168
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3274819
22024
480
150000
Jewellery and precious metal items
18K arany (Au) karlánc fonott mintás, jelzett, 7,74 g 3274877
22025
480
130000
18K arany (Au) gyűrű, j.n. 6,58 g m: 60
2997786
22026
480
130000
Ezüst (Ag) cukordoboz. 1937 előtti dianás fémjellel. SR (Spiró Rezső) mesterjeggyel Poncolt fedél, rózsa mintás peremmel CH monogrammal, tetején kis horpadással 449 g. 14x13x10 cm 3045730
22027
480
120000
3103487
22028
480
90000
3274923
22029
480
110000
2 db karikagyűrű 14k arany (Au) jelzett 7,37 g m: 60, 52 3277965
22030
480
90000
Karlánc 18K arany (Au) jelzett 4,31 g 19 cm
3277653
22031
480
70000
Ezüst(Ag) madaras kínálótál, jelzett, karcolásokkal, d: 17,5 cm, nettó: 231,5 g 3279134
22032
480
200000
14K arany Genéve (Au) női karóra, 14K arany szíjjal, jelzett br. 21,5 g h: 16 cm 3100880
22033
480
180000
3139834
22034
480
150000
3276928
22035
480
160000
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF