Juwellen und Kunstobjekte aus Edelmetall

Zahl der Lose: 168

Fehérarany (Au) 14K gyűrű 0,5 ct gyémánttal kerek csiszolás, VS1, jelzett, méret: 56, 1,82 g
22012.

Rufpreis:
260 000 HUF
704,61
812,50

14K arany (Au) anker nyaklánc jelzett, 16,72 g, 60 cm
22013.

Rufpreis:
240 000 HUF
650,41
750,00

Ezüst(Ag) kétfüles "gondola" asztalközép kínáló, jelzett, 38,5×16,5×13,5 cm, nettó: 758 g
22014.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

22015.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

14K arany (Au) karreif ametiszttel jelzett, mesterjegyes, br 17,99 g, horpadással, 5,5×4,5 cm
22016.

Rufpreis:
220 000 HUF
596,21
687,50

Gyémánt fülbevaló pár 14k arany (Au) egyenként 10-10 db gyémánttal ékítve 0,25 és 0,07 karát között, összesen 1,8 ct. br 3,12 g
22017.

Rufpreis:
200 000 HUF
542,01
625,00
19

22018.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

22019.

Rufpreis:
180 000 HUF
487,80
562,50

14K arany (Au) óralánc jelzett, 10,1 g, 34 cm
22020.

Rufpreis:
170 000 HUF
460,70
531,25

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,76 g 18 cm
22021.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

14k arany (Au) gyűrű j.n. 11,71 g m: 58
22022.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

Karlánc 18K arany (Au) jelzett 8,58 g 18 cm
22023.

Rufpreis:
160 000 HUF
433,60
500,00

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF