Gemälde und Graphic - "signiert", "ohne Sign" Zahl der Lose: 296
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
3281646
11092
480
Paintings and graphics - "signed" or "without sign"
Jelzés nélkül, XX. sz. második fele: Balatoni kikötő. Olaj, farost. Sarkaiban és szélén kissé sérült. 46x61 cm 3281542
11093
480
Jelzés nélkül: Macskás szentek. Akvarell, tus, papír, 32,5×24 cm
3281447
11094
480
Jelzés nélkül: Szentek. Vegyes technika, karton, 31x41 cm.
3281466
11095
480
Jelzés nélkül, feltehetően szláv művész: Robbanás. Olaj, papír, laza paszpartuban, 31x22,5 cm.
3281346
11096
480
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Tabáni részlet. Olaj, karton. Sérült. Dekoratív fakeretben. 24,5x35 cm
3280840
11097
480
Jelzsé nélkül: Alakok. Rézkarc, papír. Üvegezett fakeretben. 17,5x11 cm
3279594
11098
480
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Fekvő női akt. Olaj, vászon. Kissé sérült 28x50 cm
3279580
11099
480
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Férfi és nő. Olaj, vászon. 45x35 cm 3279587
11100
480
Jelzés nélkül, XX. sz. első fele: Táj. Olaj, vászon. Sérült. Feltekerve. 41,5x57 cm 3279004
11101
480
Jelzés nélkül: Expresszív hegyvidéki táj, olaj, karton. Dekoratív, üvegezett, kissé sérült fakeretben. 30,5x48 cm 3277813
11102
480
Jelzés nélkül: Város. Vegyes technika, karton. Kissé sérült. 102x72,5 cm. KIZÁRÓLAG SZEMÉLYES ÁTVÉTEL, NEM POSTÁZZUK / ONLY PERSONAL COLLECTION IN OUR OFFICE!
3277802
11103
480
Jelzés nélkül: Gesztusok. Olaj, karton. 100x70 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF